מערכת בית חכם מבית הומיטק ניתן לרכוש להתקין  מומלץ לרכוש לתקופת התנסות  רכיב אחד מכל ספק, בתקן פתוח על מנת שבעתיד תוכלו לשלוט באותה אפליקציה בכל המוצרים

בית חכם מחיר

רובנו מחפשים דרך לחיות חיים איכותיים במינימום הוצאות. משום כך, בית חכם במחיר הוגן הוא אחד הנושאים המשמעותיים העומדים לנגד עיניו של כל לקוח, במיוחד כאשר אנו תחת תקציב מוגבל של שדרוג או שיפוץ הבית. כיום, הבית החכם אינו עוד מושא לעשירים בלבד, אלא מתאפשר עבור כל כיס ובית בישראל. בעבר, הפתרונות היחידים שהשוק הציע היו מסורבלים מדיי, אינם על בסיס התשתית חשמל הקיימת ודורשים השקעה כספית גבוהה מאוד.

בית חכם מחיר – בוחרים במערכת חשמל חכמה המשתלמת ביותר בישראל

ניתן לרכוש מוצרים חכמים משוכללים ואיכותיים מבלי להגיע להוצאה של סכומים אסטרונומיים ולא פרופורציונאליים באמצעות כמה טיפים יעילים:

  • לרכוש מוצרים איכותיים – אם החלטתם להכניס לביתכם מתג חשמלי חכם המווסת את האור בבית או תריסים חכמים הניתנים לשליטה מרחוק, מומלץ לעשות זאת בחברה אמינה ומקצועית המשווקת מערכת העומדת בתנאי התקן הישראלי. בדרך זו תוכלו להבטיח את האיכות הגבוהה של המוצרים אשר ישמשו אתכם לטווח ארוך. זאת בניגוד למוצרים זולים ובלתי איכותיים אשר יצאו מכלל פעולה במהירות ויזדקקו להחלפה.
  • מבצעים לאירועים מיוחדים – חפשו מבצעים לקראת חגים כמו פסח או סוכות. לפני ימים מיוחדים אלה אנשים רבים מעוניינים להתחדש בשיפוץ לבית או ברכישת מוצרים חדשניים. חברות רבות יוצאות במבצעים שניתן לנצל, וכך להכניס טכנולוגיה חדשה לבית במחיר זול.
  • בדיקת מחירים מחירים – לפני שאתם קובעים אם מוצר מסוים יקר מדיי או זול מדיי עבורכם, בצעו סקר שוק. אם לדוגמה, אתם מחפשים מערכת אבטחה לביתכם, בקשו מהחברות השונות הצעת מחיר, השוו בין הכמות לאיכות וקבלו החלטה לגבי רכישת המוצר המתאים לכם.
  • השוואה מדוייקת – לפני שאתם מגיעים להחלטה ובחירה של המערכת הנכונה מבחינתכם חשוב לבצע השוואה "תפוחים לתפוחים" כך שהמערכת הרצויה אכן היא הבחירה הנכונה.

– האם המערכת עובדת ללא תלות באינטרנט האלחוטי? למשל חברות רבות מציעות הדלקה של מפסק תאורה מחליף רק כאשר קיים אינטרנט אלחוטי.

– האם המערכת שאתם עומדים לבחור מעניקה מענה מלא לצרכי החשמל הביתי? חברות רבות מציעות ללקוחות מפסקי תאורה ותריסים בלבד, ללא פיתרונות למפסקים מיוחדים כמו פעמון, לחצן מדרגות או לשקעי החשמל.

– כמה זמן אחריות החברה מציעה לכם ומהם סטנדרט השירות עבור המערכת? קיימות חברות המעניקות תנאיי אחריות דלים ורמת שירות לא טובה.

הומיטק – הבית החכם המשתלם בישראל

בית חכם במחיר טוב ובסטנדרט גבוה ניתן למצוא בהומיטק. הצוות המקצועי של החברה מסייע לכל אדם בבחירת המוצר המתאים לו ובהתקנתו. בהומיטק תוכלו ליהנות מיחס אישי הניתן לכל לקוח ובליווי מקצועי – החל מבחירת המוצר ועד להתקנתו והפעלתו בביתכם. מבין המוצרים אפשר להזכיר מתגים חכמים השולטים בתאורה של הבית, דוד שמש המופעל מרחוק באמצעות אפליקציה, טלוויזיה ומזגן המופעלים על ידי שלט רחוק, רגשנים השולטים על איכות האוויר בבית או שקעים חכמים שבאמצעותם ניתן להפעיל את מוצרי החשמל מרחוק. מוצרים אלה נמכרים באחריות מלאה, והם עברו את אישורי הבטיחות הרלוונטיים.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email