אביזרים חכמים במערכות בית חכם

התקנתן המקצועית של מערכות בית חכם ישפיעו לטובה על איכות חייכם. החל ממפסקים ושקעי חשמל ועד מוצרי מיזוג ומולטימדיה, כיום כדי לשלוט בהיבטים הטכנולוגיים של ביתכם כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת הומיטק. חברה זו מתמחה בייצור מוצרי בית חכם והתקנתם על הצד המקצועי ביותר. כמו כן, אנו מעניקים ייעוץ וליווי שלב אחר שלב – עד התאמתם של המוצרים הרלוונטיים לצרכיו של הלקוח. 

 

מערכות בית חכם: אילו סוגים של מוצרים קיימים?

איכות חיים נמדדת בהתאם לפרמטרים שונים. עבור אחד מדובר בבית מרווח עם מרפסת עבור אחר מדובר במקצוע יוקרתי ויציב. עם זאת, על דבר אחד אסור להתפשר – התקנתן של מערכות בית חכם. כך, נוכל לבדוק ולשלוט בכל היבט והיבט בביתנו בקלות, בנוחות וללא כל בעיה. מתלבטים אילו מוצרים להתקין בביתכם? קיימים כיום סוגים רבים של מוצרי בית חכם. נציין את חלקם כעת:

מתגי מגע: מעוניינים לצפות בטלוויזיה עם האור? האור בחדר המדרגות נכבה וברצונכם להדליק אותו? בין אם מדובר במתג מגע בודד, מתג מגע לחצן כפול, או שמא מדובר במתג מגע עם 4 לחצנים או יותר – תוכלו לשלוט בתאורה בביתכם או בכניסה אליה ללא כל בעיה. מעבר לכך, מדובר בפתרון פונקציונלי ואסתטי כאחד; פתרון אשר יסייע לכם לחסוך בחשמל כמו גם להוסיף טאץ' ייחודי לחלל הרלוונטי.

מסכי שליטה ובקרה: בתים רבים, כיום, מחזיקים במגוון רחב של מערכות אלקטרוניות וחשמליות במקביל. החל ממערכת מיזוג האוויר, מוצרי כיבוי שריפות, אודיו ועוד – יש ביכולתכם להתקין מסכי שליטה ובקרה באמצעותם תוכלו לעקוב אחר מגוון רחב של תרחישים ללא בעיה. 

כדי שתוכלו להתקין מוצרים אלו ולהשתמש בהם ללא בעיה, חשוב לחפש אחר חברה המתמחה בעבודות אלו. במילים אחרות, על עובדיה של חברה זו להחזיק בהכשרה המתאימה כמו גם לייעץ לכם ואף להתקין את המוצרים בהתאם לנהלים השונים.

 

המגע המושלם

החל ממערכת ניהול מרכזית, בקר למיני מזגן, שקע חכם נייד ועוד – כדי להפוך את הבית שלכם לחכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת הומיטק. אנו נייעץ לך בבחירת המוצרים בהתאם לתשתית הקיימת. וזאת, באמצעות המגע המושלם.