איך בית חכם אלחוטי יכול לעלות את רמת החיים שלכם ?

איך בית חכם אלחוטי יכול לשדרג את רמת החיים שלך?

בית חכם אלחוטי הוא כבר לא חלום רחוק שניתן למצוא רק בסיפורי המדע הבדיוני. ההתפתחויות הטכנולוגיות המרשימות בתחום מאפשרות כיום לכל אדם להפוך את ביתו לבית חכם וליהנות מרמת חיים גבוהה, בה כל מכשירי החשמל בבית מקשיבים לכם מכל מקום ובכל זמן. השליטה על המערכות השונות תתבצע על ידי אפליקציה נוחה וידידותית למשתמש אשר ללא ספק תחלק את החיים שלכם ללפני ואחרי השינוי. בבית חכם אלחוטי קיימות מספר טכנולוגיות, אך ביניהם קיימת טכנולוגיה ייחודית המאפשרת התקנה בצורה קלה על בסיס תשתית החשמל הקיימת.

מה זאת אומרת אתם עדיין מדליקים את האור מהמתג? הגיע הזמן להתקדם אל עבר חיים נוחים וטכנולוגיים יותר. כיום אתם יכולים להיעזר באפליקציה נוחה וידידותית על מנת להפעיל ולכבות כל מכשיר חשמלי בביתכם, כולל את התאורה, הדוד ואפילו לשלב שליטה על מערכת האבטחה.

* שליטה מרחוק – זו מאפשרת לכם לכבות את האורות כבר בדרך לעבודה, או להדליק את המזגן לפני שאתם חוזרים הביתה כדי שיהיה ניתן לשבת בסלון בנוחות גם בימים החמים ביותר של הקיץ.

* חסכון בחשמל – בית חכם אלחוטי מאפשר לכם לתכנן את שעות הפעילות של מכשירי חשמל שונים בכל רחבי הבית. על ידי כך תוכלו לוודא כי הם לא נשארים פועלים בשעות בהן אין בהם צורך.

* בטיחות מקסימלית – מערכת האבטחה של הבית החכם יכולה לשלוח לכם הודעה ברגע שמשהו לא כשורה. אתם יכולים להיות מעודכנים בכל רגע נתון בנוגע למה מתרחש בבית שלכם בשעה שאין אתם נמצאים שם.

 

לשלוט על הבית – בלחיצת כפתור

אחד המאפיינים המרכזיים של בית חכם הוא היכולת להפעיל, לכבות ולשלוט על הבית באמצעות לחיצת כפתור שעושה מספר רב של פעולות. כאמור, לחצן מסוג זה מבצע הפעלת תרחיש / סצינה ובעל יכולת לבצע מספר רב של פעולות מורכבות כאשר המשתמש יכול ללחוץ את הלחיצה במספר רב של אלמנטים, כדלהלן:

1. סמארטפון – ניתן להפעיל תרחיש באמצעות לחיצה על כפתור סצינה בסמארטפון – לינק לסרטון

2. מתג תרחישים או כפתור תרחיש – לינק לסרטון

 3. מסך שליטה ובקרה לניהול מערכות הבית – לינק למוצר

בית טכנולוגי מתקדם

חברת הומיטק תשמח לעמוד לשירתכם ולסייע בהגשמת החלום של הקמת בית חכם אלחוטי. הצוותים המקצועיים שלנו כוללים אנשי מקצוע מנוסים בתחום אשר יעניקו לכם את השירות האיכותי והאדיב ביותר. אנו מקפידים לעשות שימוש אך ורק במיטב הטכנולוגיה שניתן למצוא וכל המכשירים והמתגים אשר יותקנו בביתכם יהיו תחת אחריות החברה. אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולגלות אילו שינויים אתם יכולים לבצע בבית על מנת להפוך אותו לבית חכם ומתקדם יותר.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email