כמה פעמים הייתם רוצים לדעת מי דופק על דלת ביתכם גם מבלי שאתם ליד הדלת או אפילו שאתם לא נמצאים בבית? אולי פיפסתם את השליח שרצה להביא למסור לכם חבילה או קרוב משפחה שקפץ לביקור? בימינו השאיפה והרצון להיות בכל מקום ולדעת מה קורה על דלת ביתכם בזמן אמת, מה מתרחש עם הביטחון של הסובבים אותנו, אלה ועוד הינם מרכיבים חשובים בחיי היום יום של כולנו ולעיתים תכופות אין אנו יודעים לתת על כך את המענה. 

ללא צורך בחשמל, לדעת תמיד מי

אינטרקום פעמון חכם מותקן על הקיר ליד משקוף הדלת ומאפשר לכם להיות בשליטה על המתרחש מחוץ לדלת ביתכם תוך כדי שיפור איכות החיים, שדרוג הזמינות שלכם עבור המתרחש בביתכם ושיפור הביטחון של ביתכם. אלו הם חלק מהיתרונות בהתקנת אינטרקום פעמון חכם.

1. צפייה בזמן אמת וקבלת התראות אונליין לאפליקציית הבית החכם בעת לחיצה על האינטרקום.

2. קבלת התראות אונליין בעת התקרבות אדם כלשהו לדלת.

3. יכולת קיום שיחה דו – כיוונית עם האורח מחוץ לדלת ביתכם.

4. אפשרות להקלטה 24/7 באמצעות כרטיס זיכרון.

5. אפשרות להוספת מגען או מנעול דלת חכם לפתיחת הדלת.

 

כאמור התקנת האינטרקום פעמון נעשית בצורה קלה ופשוטה ללא צורך בידע מוקדם. האינטרקום מגיע עם מתקן תפס המאפשר לקבע את האביזר לקיר ובאמצעות 2 סוללות המגיעות עם המוצר ניתן לקבל אורך חיים של עד 7 חודשים בטרם נטען את הסוללות מחדש. כמו כן, במידה וקיימת תשתית ניתן לחבר חשמל קבוע לאינטרקום באמצעות שנאי 5V. את ערכת האינטרקום תקבלו עם פעמון אלחוטי אשר מחובר לשקע חשמל ומתריע בעת לחיצה על הכפתור.

 

לינק מעבר לצפייה בדף המוצר – לחץ כאן

 

בית חכם Home WiFi – עשה זאת בעצמך

הומיטק Homeetec  החברה המובילה לבית חכם בישראל מביאה לכם מערכת בית חכם פשוטה וקלה להתקנה עם אפליקיה ידידותית שאינה מצריכה ידע במחשבים או באפליקציות. כל מוצר במערכת ניתן לרכישה וחיבור לראוטר הביתי בעזרת טכנולוגיית WiFi, כך גם האינטרקום פעמון חכם.