הומיטק  פורצת דרך בתחום הבית חכם האלחוטי ומספקת פתרונות חדשניים ואמינים לכל צורך שליטה חשמלית  ולכל סוג בית, משרד או מלון.

בית חכם אלחוטי

בית חכם אלחוטי הופך למבוקש יותר ויותר בקרב אנשים רבים מכיוון שהוא בנוי על תשתית חשמל קיימת ולכן התקנתו פשוטה ועלותו מתאימה לתקציב של כל בית. לכן, בשנים האחרונות קיימת התעוררות גדולה של שווקי הבית החכם מכיוון שהוא נגיש יותר, פשוט יותר ואטרקטיבי הרבה יותר מהטכנולוגייה הקווית והמסורתית. הטכנולוגייה האלחוטית מתחברת ל תשתית ה-Wi-Fi הביתית באמצעות בקר בית חכם ומאפשרת שליטה על התקני החשמל ומוצרי הבית החכם באמצעות טלפון סלולרי מכל מקום בעולם.

בית חכם אלחוטי – למה לבחור בו?

קיימות סיבות רבות לבחור בבית חכם אלחוטי. אלה הם כמה מהסיבות העיקריות שחשוב שתדעו:

  • פיתרון לכל צורך – הטכנולוגייה האלחוטית כל כך מתקדמת כך שהיום כבר ניתן לשלוט על כל מוצר חשמלי ולהפוך כל התקן בבית לחכם. לצד זאת, ניתן להתאים כל צורך של הלקוח מבחינת אוטומציה ותרחישים לצד בקרה ופיקוח על הבית תחת מעטפת אחת.
  • טכנולוגייה מתקדמת – הטכנולוגיות של הבית החכם האלחוטי עשו כברת דרך ארוכה עד לידי כך שרמת האמינות ואיכות המערכות אינן נופלות מהמערכות הקוויות ואף טובות מהן.
  • קל ופשוט להתקנה – קיימות מערכות אלחוטיות בעלות טכנולוגייה ייחודית המתאימות לתשתית החשמל הקיימת ואינן דורשות את קו האפס (הקו הכחול). מערכות אלה מותקנות בצורה פשוטה וקלה ומחליפות את המתגים הקיימים בבית ללא שינויים ותוספות כך שגם התפעול והתחזוקה של המערכות ניתנות לטיפול באמצעות כל חשמלאי.
  • מחיר אטרקטיבי – רובן של המערכות מוצעות לשוק במחירים אטרקטיבים לעומת המחירים של הבית החכם הקווי והמסורתי אשר עולה פי כמה וכמה מהטכנולוגיות האלחוטיות. בנוסף, קיימות חברות בית חכם אלחוטי המוכרות מוצר ייעודי המתחבר ישירות לתשתית ה-WiFi ללא צורך בבקר בית חכם המשמש כמוצר מגשר.

הומיטק – הבית של הטכנולוגיה

חברת הומיטק מספקת מגוון רחב של פתרונות בית חכם הכוללות מערכות מתקדמות המספקות שליטה ובקרה חכמה לכל הבית, לצד מוצרים איכותיים וייעודיים המאפשרים ללקוח לשלוט על מוצר או התקן מסויים כמו מזגן, דוד שמש ועוד. כל הפתרונות המשווקים על ידי הומיטק מתבססים על פרוטוקול שליטה אלחוטי ומתואמים לחשמל הביתי הקיים. בהומיטק תקבלו שירות אמין ואיכותי מטעם הצוות המקצועי לרבות יעוץ תכנון ויישום תכנית חשמל מיטבית והדרכה אישית ומלאה לגבי השימוש והתפעול של המערכת ללא צורך בגורם נוסף. המערכת חשמל החכמה של הומיטק מאפשרת לכם להינות מעולם של טכנולוגיה ועיצוב יוקרתי לצד בחירה אישית של הלקוח. מערכת החשמל כוללת מפסקי זכוכית בטכנולוגיית מגע ושקעי זכוכית בעיצוב אישי לפי בחירת הלקוח.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email