באמצעות הבית החכם של הומיטק תוכלו להגדירת מצבי זמן בחגים ובשבתות בצורה עצמאית וידידותית וקלה לתפעול.

בית חכם

בית חכם 

בשנים האחרונות בית חכם הפך לבית מבוקש בקרב רבים. לא מדובר בבית שסיים תואר באוניברסיטה, אלא בבית משוכלל מבחינה טכנולוגית המאפשר לכם לשלוט על מוצרי החשמל בבית במינימום מאמץ ובחווית משתמש גבוהה. אם פעם פעולה של אורות הנדלקים ברגע שהדייר נכנס לחדר הייתה נחלתם של סרטי מדע בדיוני ופנטזיה בלבד, היום המציאות עולה על כל דמיון. הטכנולוגיה החכמה מאפשרת לדייר לשלוט במערכת החשמל מכל מקום בארץ ואף בעולם, לבקר ולפקח על הבית תוך קבלת מידע הזורם בזמן אמת.

בית חכם – מה הוא כולל

בית חכם כולל מגוון רחב של טכנולוגיות ופתרונות לכל צורך של הלקוח כולל ביצוע תרחישים בלחיצת כפתור, חיסכון משמעותי באנרגיה תוך שליטה מקוונת ואוטומטית המוגדרת ומותאמת לפי דרישות הלקוח. אלה כמה מבין התכונות הבולטות שבהן:

  • מתגים מעוצבים – המתגים מגיעים בשלל עיצובים, וניתן להתייעץ עם מעצבי בית מקצועיים לבחירת המתג הנכון. מתגי הטאצ' משדרגים את הבית מבחינה אסתטית ומעניקים לו מראה יוקרתי וחדשני. העיצוב החלק והסולידי של המתג יחד עם זכוכית בגימור מיוחד מהוויה שילוב מרהיב תחת סגנון העיצוב המודרני של ימינו. בדומה למכשיר הסלולרי שברשותכם אשר אותו אתם יכולים להפעיל בעזרת מגע האצבעות, גם את המתגים החשמליים ניתן להפעיל בעזרת טכנולוגיית טאצ'.
  • מערכת מצלמות ואבטחה חכמה – כדיירים אנו חוששים מדי פעם מפריצות של זרים בלתי רצויים לבית אשר עלולים לגנוב דברי ערך או להבהיל את הילדים. כמו כן, פעמים רבות אנו רוצים לראות ולדעת מה מתרחש בבית כאשר אנו נמצאים בחוץ והילדים נשארו בבית. מערכת אבטחה ובקרה כוללת חיבור מצלמות לאפליקציה, רגשים לגילוי תנועות ומצבים כגון פתיחת דלת/חלון וגלאים המאפשרים להפוך את הסביבה לבטוחה יותר ובעלת יכולת התראה והזרמת מידע בזמן אמת.
  • שליטה על כל הבית – תאורה, תריסים, דוד שמש, מזגנים, חימום תת-רצפתי, טלוויזיה, ואודיו הם רק חלק מההתקנים והמערכות חשמל עליהם ניתן לשלוט, לקבוע תזמונים, שעוני שבת, תרחישים והגדרות מראש.

הומיטק – למצוא את המוצר החכם המתאים לכם

חברת הומיטק מספקת מגוון רחב של מוצרים חכמים לאנשים אשר אינם מוכנים לוותר על איכות החיים שלהם. התקניו של בית חכם מתחברים לאפליקציה שפותחה במיוחד ובעזרתה ניתן לשלוט במוצרים אלה מכל מקום. תוכלו לפנות להומיטק, לקבל שירות מקצועי ואדיב ולרכוש את המוצר שישדרג לכם את רמת החיים בבית. ניתן, למשל, לבחור בשקע חכם המתחבר לכל מוצר חשמלי ומסייע בשליטה מחוץ לבית או בשלט אלחוטי לטלוויזיה שבאמצעותו ניתן להעביר לערוץ האהוב עליכם עוד לפני שאתם נכנסים אל הבית.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email