תבנית,תריס מוכן3

בקר תריס חשמלי חכם WiFi

בקר – מקלט תריס חכם

הצורך לשלוט על יותר ויותר פונקציות והתקני חשמל מחיי היום יום שלנו, הופך במהרה להיות הכרחי כשבשוק מתחילות להיות אופציות רבות לשליטה על אותם התקנים. כאמור, ניתן למצוא היום מספר רחב של פתרונות בית חכם טכנולוגיים, המאפשרים לנו לנהל את חיינו בצורה חסכונית יותר הן בהיבט הכספי, הן מבחינת יעילות בזמן וכלה בהנאה אישית ונוחות חיים. אחד מאותם דברים שבראש סדר העדיפויות הוא שליטה מרכזית ובעל עת על התריסים החשמליים בביתנו.

 

להפוך את התריס החכם ב-10 דקות 

מה יותר פשוט מלהתקין מוצר בצורה זריזה ומהירה, פעולה שאינה דורשת מאיתנו לבצע שינוי בתשתית או להסתבך בפעולות מיוחדות. התקנת מערכת לשליטה בתריס החשמלי מעולם לא הייתה פשוטה, נוחה ומשתלמת יותר. באמצעות מוצר חדשני ומהפכני תוכלו לקבל שליטה על התריס מהטלפון הנייד שלכם במקביל לשליטה מהפסק המכאני הקיים. להלן היתרונות בהתקנת מקלט חכם לתריס חשמלי:

1. מחיר – מחיר המתג תריס חשמלי חכם אטרקטיבי ביותר ועומד על 199 ש"ח כולל מע"מ. אין צורך לרכוש ציוד קצה נוסף. ניתן לרכוש כל פעם מקלט אחד ולהוסיף עם הזמן. כן כן, 199 ש"ח ויש לכם תריס חשמלי חכם הנשלט באופן חכם מהסמארטפון.

 

2. התקנה פשוטה – בקר חשמלי לתריס יוצר במיוחד בגדלים קטנים (40 מ"מ על 40 מ"מ) כדי שיהיה ניתן להתקנה בתוך קופסת החשמל בה נמצא המתג לתריס. כל מה שצריך הוא מברג לביצוע חיבורי חשמליים וחיבור לאפליקציה נעשה תוך מספר שניות.

3. פונקציונאליות – המקלט לתריס חשמלי אלחוטי מאפשר שליטה מאפליקציה מכל מקום בעולם, ביצוע תזמונים להורדה או העלאת התריסים כמו שעון שבת, שליטה מרוכזת על מספר תריסים ביחד באמצעות תרחישים. בנוסף לכך, המקלט אינו פוסל את השליטה באמצעות הפעלה מכאנית, כך שהלקוח נהנה מכל העולמות ואינו מרגיש שינוי לרעה בביצוע.

4. אפליצקיה – באמצעות אפליקציה ייעודית לבית חכם תוכלו לחבר את הבקר תריס יחד עם עוד התקנים רבים לשליטה על דוד חשמל, תאורה, מזגנים וכו'. האפליקציה תאפשר לכם הפעלה מכל מקום בעולם ושליטה על התריסים בצורה מרוכזת (סגירה/פתיחה בלחיצת כפתור), קביעת תזמונים בצורה פשוטה (שעון שבת) וביצוע אוטומציה כמו סגירת תריסים ברגע הפעלת מערכת מיזוג.

WhatsApp Image 2019-09-21 at 22.37.35

 סדרת Home WiFi – עשה זאת בעצמך

 

מקלט WiFi לתריס חשמלי הינו מסדרת Home WiFi ונחשב למוצר קל ופשוט להתקנה, יחד עם סדרת מוצרים מגוונת המאפשרת ללקוח להתקינם בצורה עצמאית ולחברם לאינטרנט באמצעות הראוטר הביתי. יחד עם השליטה על התריסים בבית ניתן להתקין מפסקים חכמים לתאורה, לתנור, דוד שמש, לחבר מצלמות לפנים ולחוץ הבית כולל דלת הכניסה ועוד התקנים רבים נוספים.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email