מערכת השליטה מרחוק באמצעות חשמל חכם אלחוטי מבית הומיטק מאפשרת לנו לקבל עדכונים ומידע על הקורה בבית בכל עת ובכל זמן

חשמל חכם אלחוטי

חשמל חכם אלחוטי לבית

מרביתנו נדהמים לגלות עד כמה התפתחה הטכנולוגיה בשנים האחרונות. איננו רוצים להישאר מאחור ואנו מעוניינים במוצר חכם אשר ישפר את רמת החיים שלנו. באיזה מוצר כדאי לבחור? אלה כמה מוצרים בולטים שיכולים לעזור להחליט לאיזה מהם אנו זקוקים:

  • מתג חכם – בעזרת המתגים המעוצבים יכול הדייר לתזמן את הכיבוי וההדלקה של האורות ובכך לחסוך באנרגיה רבה ולסייע לאנשים שומרי שבת. כמו כן, ההתקנה של המתג היא קלה ואינה מצריכה את שלב ההארקה, המתג אטום בפני מים ואינו גורם לדליקות.
  • רגש סביבה – זהו חיישן הרגיש לשינויים הסביבתיים בחדר. אם, לדוגמה, האוויר בחדר נעשה דחוס, הרגש יפעיל באופן אוטומטי את מסנן האוויר שבחדר, ואם הטמפרטורה בבית עלתה, הרגש יפעיל את המזגן.
  • תריסים חכמים – ניתן לשלוט בתריסים חשמליים אלה לא רק באמצעות מתגים המותקנים בבית, אלה גם מרחוק בעזרת הטלפון הנייד. כך, אם אתם נמצאים בעבודה ומעוניינים לאוורר מעט את הבית, תוכלו להרים את התריסים באמצעות הטלפון הנייד.
  • שקעים חכמים – שקעים אלה מאפשרים לשלוט במוצרי החשמל שבבית ולהפעיל אותם מרחוק בעזרת ה-Wi-Fi. בדרך זו, אם שכחתם לכבות את הטלוויזיה כשיצאתם בחופזה מהבית, תוכלו לעשות זאת מהעבודה באמצעות האפליקציה.

הומיטק – כל מה שצריך לבית

ניתן לבנות בית חכם אלחוטי באמצעות רכישת מכשירים מגוונים שיעזרו לכם לשמור על אופיו המודרני. את המכשירים האלה חשוב לרכוש בחברה אמינה המספקת תעודת אחריות, ולא במקומות חובבניים המציעים מכשירים שתקינותם מוטלת בספק. חברת הומיטק מציעה מכשירים אלחוטיים מגוונים שיכולים לסייע לכם לשפר את איכות החיים: דוד שמש, שקעים, שלט טלוויזיה ומזגן או מערכת אבטחה אשר שולחת התראות לאפליקציה במקרה של תנועה חשודה בבית.

חשמל חכם אלחוטי

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email