מפסק אלחוטי_שינוי

חשמל חכם אלחוטי

חשמל חכם אלחוטי

היום ניתן לשלוט בבת אחת על מגוון רחב של מוצרי חשמל באמצעות מערכת חשמל חכם אלחוטי. זוהי מערכת משוכללת המופעלת על מגוון המכשירים שיש ברחבי הבית: מזגנים, מערכות אוורור, מערכת סטריאו, מתגים חשמליים, מערכות חימום וכדומה. החשמל החכם מסייע לדיירי הבית לשלוט במוצרי החשמל שלהם מבלי לקום מהכיסא, ומשמשת כפתרון נוח וזמין עבור בעלי מוגבלויות שאינם יכולים להגיע פיזית למתג החשמל כדוגמת אנשים המרותקים למיטותיהם.

חשמל חכם אלחוטי – מדוע כדאי להכניס אותו לבית

אלה כמה יתרונות למערכת חשמל חכם אלחוטי שכדאי להכיר:

  • חסכון באנרגיה – המערכת המשוכללת מאפשרת לתזמן את שעות ההדלקה של המכשירים החשמליים בבית ובכך לחסוך בצריכת חשמל ובהוצאות החשמל. כמו כן, מערכת זו יכולה להחליף את שעון השבת הפשוט עבור אנשים מסורתיים המקפידים שלא להדליק את האור בשבתות ובמועדי ישראל.
  • שליטה נוחה – מערכת חשמל חכם אלחוטי מאפשרת לדיירי הבית לשלוט על כל החשמל ממקום מרכזי אחד מבלי הצורך לחפש את השלט של המזגן או הטלוויזיה. כמו כן, גם דייר אשר גר בחו"ל יכול לקבל נתונים על צריכת החשמל בביתו בישראל ועל המכשירים הדלוקים בכל עת.
  • הפעלה מרחוק – ניתן להפעיל את המכשירים החשמליים מכל מקום – בדרך מהעבודה או בתור לקופאית בסופר – ובכך לחסוך זמן יקר. המערכת מותאמת לכל מכשיר נייד.
  • מערכת מאובטחת – המפסקים של מערכת החשמל החכמה פועלים במתח נמוך ולכן אינם יכולים לפגוע באדם.
  • גם העיצוב חשוב – המערכת מגיע בדמות מפסק בודד המעוצב בטוב טעם, ופוטרת את הבית משורה ארוכה של מפסקי חשמל הפוגעים במראה האסתטי שלו.

הומיטק – משדרגים את הבית

אם אתם מחפשים להכניס לבית חשמל חכם אלחוטי וליהנות מכל היתרונות שיש לו להציע, הומיטק היא המקום בשבילכם. החברה המנוסה והמקצועית מציעה מגוון רחב של מוצרים חכמים לביתכם, כאשר את מרביתם ניתן להפעיל באמצעות אפליקציה קלה ונוחה לשימוש. מבין המוצרים השונים תוכלו להתרשם מאיכותם של המתגים החכמים, מיעילותה של מערכת האזעקה המזהה פריצה לבית בזמן אמת, מהטכנולוגיה המשוכללת של השקעים או מהרגשים הסביבתיים המבחינים בכל שינוי בבית ופועלים כדי לשפר את האוויר שבו – הפעלת מיזוג אוויר בעת צורך או פתיחת התריסים החשמליים.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email