חשמל חכם בבית קיים

חשמל חכם בבית קיים

חשמל חכם הוא כזה אשר מאפשר לנו לשלוט בכל מערכות החשמל בבית ובמכשירי החשמל השונים חברת הומיטק מאפשרת לכם לבצע התקנה של האביזרים הדרושים על מנת להפוך את ביתכם לחכם ולקבל את השליטה המקסימלית והיעילה ביותר על כל מכשיר חשמלי ומערכת תאורה שרק תרצו. המערכת הזו מאפשרת לכם נוחות מרבית ושמירה על האסתטיקה בבית תוך שדרוגו לבית חכם.

קל ופשוט להתקנה – 120 דקות 

ההתפתחות הטכנולוגית המרשימה שאנו חווים בשנים האחרונות הביאה לפיתוחים משמעותיים בכל הקשור לשיפור איכות החיים שלנו. באמצעות טכנולוגיה ייחודית ניתן להפוך את החשמל הקיים בביתנו לחשמל חכם ללא צורך בביצוע שינויים בתשתית הקיימת. למען האמת כדי להפוך בית סטנדרטי לחכם באמצעות התקנה חשמלית לוקח כשעתיים בלבד. כך נוכל להיות בשליטה מתמדת על כל אותם דברים שחשובים לנו, לחזור לבית נעים, לכבות את האור שהשארנו דולק בבית מכל מקום ובכל זמן. אין ספק כי מערכת חשמל חכם שינתה את העולם ושיפרה אותו פי כמה וכמה מונים. בואו לקרוא כמה זה פשוט לעשות בית חכם בעצמך – לחץ כאן.

חיסכון בחשמל לצד נוחות חיים

במערכת החשמל הרגילה אין אפשרות לבצע חיסכון והתייעלות אנרגטית. הפיכת מערכת החשמל ושדרוגה לחכמה מאפשר לבצע פעולות חכמות הן באמצעות תזמונים מוגדרים מראש והן באמצעות פעולות יזומות על ידי המשתמש ובכך לחסוך מאות ואלפי ש"ח לאורך תקופה ארוכה. לצד ההיבט הפיננסי, המשתמש נהנה ממערכת אשר משדרגת את איכות החיים בצורה משמעותית תוך כדי שמירה על ביתו ועמידה בפני האתגרים והסטנדרטים שהטכנולוגיה מציבה בפנינו. למשל: בחורף כאשר רוצים לצאת מהעבודה באמצע היום ולהדליק את דוד החשמל, בקיץ כאשר רוצים להיכנס לבית נעים וממוזג ניתן להדליק את המזגן, מדיי יום כאשר קמים לעבודה וממהרים לצאת בבוקר מהבית ניתן לסגור את התריסים והאורות בלחיצת כפתור ועוד ועוד.

מוכנים לכל תרחיש

אחד הדברים המרשימים ביותר שניתן לעשות בעזרתו של הבית החכם הוא ליצור תרחישים למצבים שונים בהם אנו נתקלים. כגון, בשעה שאתם יוצאים מן הבית, הוא יכבה את כל מכשירי החשמל שאין בהם צורך כרגע ורגע לפני שאתם חוזרים הביתה, הבית עצמו יתחיל "להיערך" לשובכם. ידליק את המזגן, את הדוד ויפתח את התריסים. אתם למעשה יכולים להחליט ולבחור בעצמכם אילו פעולות יתרחשו. 

בסרטון מטה תוכלו להתרשם מתרחיש סגירת תריסים כללית המתבצעת באמצעות לחיצה על כפתור ביציאה מהבית

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email