חשמל חכם לשומרי השבת וחגי ישראל

חשמל חכם לשומרי השבת וחגי ישראל

דפוסי העבודה המיושנים של החשמל הביתי לשומרי שבת וחגי ישראל מציג לנו פתרונות של שעון שבת היושבים בלוח החשמל ולהם צריך להכין תשתיות חשמל מסורבלות. החיסרון המשמעותי הנוסף הוא שמערכת כזאת מאוד לא גמישה לשינויים ולעדכונים של המשתמש, לעומת מערכת גמישה שמנוהלת באופן ישיר מהטלפון הנייד מכל מקום בעולם. כאמור, אחד מהמטרות העיקריות של חשמל חכם הוא ניהול חכם של תזמונים וטיימרים המעניקים ללקוח לבצע הפעלות או מדוייקות או קבוצה של הפעלות לפי לוחות זמנים שהוא מגדיר ובוחר לעצמו.

 

בואו להינות משבת מהנה וחוויתית יותר

הבית החכם של חברת הומיטק Homeetec כולל את הפיתרון הטכנולוגי והעכשווי המאפשר לכם לשלוט בכל מכשירי החשמל וההתקנים בביתכם לרבות ביצוע תרחישים שונים ומתוזמנים. כך למשל, ניתן לכבות ולהדליק כל מעגל בביתכם לפי הזמן שהמשתמש מגדיר, לשנות את עוצמת התאורה, לסגור ולפתוח את התריסים החשמליים לרבות קביעה של פתיחה וסגירה חלקית של כל תריס, לבצע בקרת אקלים של מיזוג אויר, לבצע תזמונים ממושכים ואקראיים כמו שעון שבת לדוד חשמל שיעניק מים חמים במשך כל השבוע ועוד ועוד. ניתן לקבוע מצב באפליקציה שגם במהלך חופשה ארוכה, יתבצעו הפעלות של מספר נקודות נבחרות, בכדי לייצר תחושה ואוירה שאנשים נמצאים בבית.

למעבר למגוון המוצרים וההתקנים לבית חכם – לחץ כאן

 

בית חכם אסתטי יותר

מערכות בית חכם של הומיטק Homeetec בעלי טכנולוגייה ייחודית המאפשרים לכם להפוך את ביתכם הקיים לבית חכם תוך שימוש בפאנל מגע אשר מורכב על תשתית החשמל הקיימת לרבות התאמתם לקופסאות הקיימות כבר בביתכם. הפאנלים הייחודיים שלנו עשויים מזכוכית קריסטלית ובעלי טכנולוגיית טאצ' מתקדמת המאפשרת לכם לא רק להינות מבית חכם יותר אלא גם מבית אסתטי ויוקרתי יותר מלא השראה טכנולוגית ואביזרי חשמל שהנראות שלהם אינה תלוייה בזמן.

 

מערכות המאושרות על ידי מכון צומת

הומיטק תאפשר לכם להינות ממערכת בית חכם המאושרת על ידי מכון צומת ותאפשר לכם לנהל את השבת ואת חגי ישראל בצורה נעימה וחווייתית יותר. את המערכת תנהלו בעצמכם באמצעות ממשק פשוט וידידותי שאינו דורש ידע קודם במחשבים או בטכנולוגיה.                                                תוכלו להתחיל מקניית מתג בודד לדוד החשמל ולהתקדם לפתרונות נוספים כמו תריסים, מזגנים ועוד.                                                                    לפרטים נוספים פנו למומחים שלנו שיעניקו לכם את הייעוץ המקצועי ביותר

logo_main

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email