בית חכם אלחוטי

מהו בית חכם

אם לפני עשור היינו אומרים לך שתוכל להדליק את דו החשמל מהטלפון שלך באמצעות אפליקציה לפני שאתה מגיע הבייתה כך שלא תצטרך להמתין למים חמים, היית מאמין שהדבר יכול להיעשות בצורה כל כך פשוטה? הומיטק Homeetec מאפשרת לך להפוך את דוד החשמל לחכם באמצעות התקנה פשוטה של החלפת מתג הדוד הקיים במתג חכם הניתן לשליטה מכל מקום בעולם.

פעם אם היינו אומרים לך שבחודשי הקיץ החמים, רגע לפני שאתה יוצא מהמשרד ונוסע לכיוון ביתך, אתה תוכל ללחות על כפתור באפליקציה באמצעות המכשיר הסלולרי ותוכל להיכנס לבית צונן ונעים, היית מאמין לכך? הומיטק Homeetec מאפשרת לך להפוך את המזגן לחכם באמצעות מכשיר אינפרא-רד התוקעים בחשמל ומאפשרת לכם לשלוט על המזגן מכל מקום בעולם.

ואם היינו אומרים לך שביום עם מזג אויר סוער וחולי, לאחר שהגעת לעבודה תהא באפשרותך להיכנס לאפליקציה ולראות האם כל התריסים בביתך סגורים ולשלוט עליהם בלחיצת כפתור מהטלפון, מה היית חושב? הומיטק Homeetec מאפשרת לך להפוך את התריסים החשמליים לחכמים וניתנים לשליטה ולביצוע תזמונים לרבות שעון שבת ללא צורך בהכנה כלשהי.

בית חכם אינו נחשב עוד למדע בדיוני או מוצר שרק בעלי מעמד גבוה יכולים לצרוך אותו. אנחנו בהומיטק Homeetec מביאים לכם פתרונות בית חכם פשוטים, נוחים ונגישים במחירים שפויים וידידותיים לכל כיס.

הבית חכם דורש תכנון מיוחד המתבטא בהכנה של תשתיות חשמל או תשתיות תקשורת. אנו בהומיטק Homeetec  מביאים לכם טכנולוגיה חדישה ומהפכנית ומאפשרת לכם להפוך את ביתכם הקיים לחכם גם על בסיס תשתית חשמל הקיימת.

לאחר התקנה פשוטה וקלה, תהא באפשרותכם להפעיל כל התקן חשמלי לרבות דוד, תאורה, תריסים, וילונות, מזגנים, אודיו ווידיאו גם כאשר אתם מחוץ לביתכם. באמצעות אפליקציה פשוטה וידידותית לכל גיל ולכל אוכלוסייה תוכלו לשלוט, לבקר ולפקח על הנעשה בביתכם באמצעות שילוב של מערכות אבטחה, מצלמות, אינטרקום וגלאים מיוחדים.

בנוסף לכך, הומיטק Homeetec יודעת לשים דגש על אוכלוסיות עם דרישות מיוחדות כמו פתרונות בית חכם באמצעות שלט הכולל תזמונים ותרחישי שליטה או שליטה קולית למוגבלי תנועה המאפשרת להם לשלוט על הנעשה בביתם באמצעות פקודות קוליות.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email