עם הבית החכם של הומיטק  ניתן לתפעל באופן פשוט יותר, מהיר יותר יותר את כל הטכנולוגיה הביתית הכוללת שליטה בתריסים, תאורה, דוד שמש, מצלמות, אינטרקום ומיזוג אוויר.

מערכות בית חכם אלחוטי

מערכות בית חכם 

אט אט נפתחים יותר אנשים לפלאי הטכנולוגיה של מערכות בית חכם. מערכות אלה מאפשרות שליטה מרחוק במוצרי חשמל ובתאורה של הבית, וכן מאפשרות חיסכון באנרגיה וחשמל תוך ביצוע פעולות אוטומטיות מבלי התערבותו של האדם. בזכות מערכות אלה יכול האדם ליהנות מרמת חיים גבוהה המעניקה לו שליטה על מערכת החשמל בבית, בקרה ופיקוח על העשה בבית ובסביבתו, כל זאת לצד חיסכון משמעותי בחשמל.

מערכות בית חכם – על מה ניתן לשלוט מרחוק?

בעיקרון, ניתן לשלוט על כל מוצר או התקן המחובר לחשמל הביתי. אלה כמה מהדוגמאות הנפוצות:

  • תאורה – כדיירים אנו נתקלים פעמים רבות במצב בו אנחנו רוצים לצאת מהבית אך צריך לוודא כי כל האורות בבית סגורים. שליטה חכמה מאפשרת כיבוי והדלקה מרוכזים המתאפשרת ללקוח לבצע באמצעות לחיצת כפתור על מתג ייעודי או אפליקציה.
  • התקני חשמל – כל התקן חשמלי המחובר לשקע החשמל ניתן לשליטה והפעלה מרחוק באמצעות שליטה על השקע המאפשר את אספקת החשמל למוצר הביתי, כגון: פלטת שבת, מפזר חום, רדיאטור, מכונת קפה וכדומה.
  • מערכת אבטחה ובקרה – כדיירים אנו חוששים מדי פעם מפריצות של זרים בלתי רצויים לבית אשר עלולים לגנוב דברי ערך או להבהיל את הילדים. כמו כן, פעמים רבות אנו רוצים לראות ולדעת מה מתרחש בבית כאשר אנו נמצאים בחוץ והילדים נשארו בבית. מערכת אבטחה ובקרה כוללת חיבור מצלמות לאפליקציה, רגשים לגילוי תנועות ומצבים כגון פתיחת דלת/חלון וגלאים המאפשרים להפוך את הסביבה לבטוחה יותר ובעלת יכולת התראה והזרמת מידע בזמן אמת.
  • תריסים – בתריסים חשמליים אלה ניתן לשלוט מרחוק באמצעות האפליקציה, לקבוע לוחות זמנים ושעוני שבת, לשלוט בצורה מרוכזת או בתריס ספציפי תוך כדי קביעת אופן הפתיחה על פי אחוזים או על פי זמנים.
  • מזגן – חיישנים אלה מאפשרים לבצע פעולות אוטומטיות בהתאם למצב בבית. הוא יכול לסגור באופן אוטומטי את התריסים בעקבות סופה ההולכת וקרבה או להדליק את המזגן בגלל שינויים בטמפרטורת החדר. הרגש פועל גם כאשר הדייר אינו נמצא בתוך הבית ומאפשר לווסת את האוויר בבית, כך שיהיה נעים יותר להיכנס אליו בסיומו של יום עבודה מתיש.
  • דוד שמש – הדוד החכם מאפשר לכל אחד מאתנו להגשים חלום ילדות ישן של הדלקת מחמם המים מרחוק, מבלי הצורך להיעזר בדיירי הבית האחרים. עד שתגיעו הביתה, יהיו לכם מים חמים באמבט.

הומיטק – המקום לקניית הרגש הבא

חברת הומיטק מספקת מגוון רחב של מוצרים איכותיים בתחום מערכות בית חכם המיועדים לכל מי שמחפש לשמור על קשר עם ביתו גם כשהוא נמצא מחוצה לו. בהומיטק תקבלו שירות אמין ואיכותי מטעם הצוות המקצועי לרבות יעוץ תכנון ויישום תכנית חשמל מיטבית והדרכה אישית ומלאה לגבי השימוש והתפעול של המערכת ללא צורך בגורם נוסף. המערכת חשמל החכמה של הומיטק מאפשרת לכם להינות מעולם של טכנולוגיה ועיצוב יוקרתי לצד בחירה אישית של הלקוח. מערכת החשמל כוללת מפסקי זכוכית בטכנולוגיית מגע ושקעי זכוכית בעיצוב אישי לפי בחירת הלקוח.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email