מערכות בית חכם

מערכות חכמות לבית קיים

מערכת חשמל חכם הינה לב ליבו של הבית המודרני עליו אתם חולמים מזה תקופה ארוכה. ועתה, בעת פניה אל חברת הומיטק המקצועית גם אתם יכולים ליהנות מנוכחותו של ממשק ידידותי ונוח לשליטה אפקטיבית על כלל המכשירים האלקטרוניים שלכם. הודות למערכת חדשנית ונוחה זו גם אתם יכולים ליהנות מתכנון מדויק של הבית אשר עונה על כל צורך והעדפה שלכם.

חשמל חכם – שליטה מקסימלית בכל מכשיר חשמלי

אין ספק כי במהלך השנים האחרונות הטכנולוגיה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מכל היבט בחיינו. גם בבית אנו יכולים ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת אשר מביאה לארגון חוויית המגורים בצורה מהנה, פשוטה וחסכונית במיוחד. הוספתה של מערכת חשמל חכם לחייכם מעניקה את האפשרות שבשליטה יעילה ונוחה בכל האמצעים האלקטרוניים בבית. בין המכשירים השונים ניתן לציין גם את הבאים:

        מערכת אבטחה – לבצע סגירה כללת לבית ולדרוך את מערכת האזעקה.

        אינטרקום – לקבל דיווחים אודות המבקרים בדלת ביתכם.

        מערכת מיזוג אוויר – לשלב את השליטה של המערכות מיזוג בתרחישי כניסה ויציאה מהבית.

        תריסים חשמליים לצד וילונות – כאשר שכחנו נרצה לסגור את התריסים מרחוק.

        מערך התאורה וההגברה בבית – לביצוע תרחישי אוירה לסיטואציות מובנות.

חשוב לציין כי הודות למערכת החדשנית והמשוכללת הזו תוכלו גם אתם לשלוט עם מערכות שונות בבית בנגיעה אחת בסמארטפון או באמירה מכוונת. כך למעשה תוכלו להיות בטוחים כי לא השארתם את המתג לדוד החשמל לחימום המים דולק לאחר שעזבתם לעבודה. תוכלו לכבות את האור מבלי לקום מהספה בערב סרט ולהבטיח כי אתם מדליקים את מערכת האבטחה הביתית בלילה גם לאחר שכבר אתם מכורבלים במיטה.

בוחרים בחיסכון כלכלי משמעותי

 

התקנה של מערכת בית חכם מעניקה לכם את האפשרות שבחיסכון כלכלי משמעותי בהוצאות אנרגטיות. זאת הן הודות לשליטה מדויקת על מערכת מיזוג האוויר והתריסים והן הודות לתכנון תאורה מדויק. נקודות אלו יובילו לפעילות חסכונית יותר בבית ומכאן שגם לחיסכון משמעותי בהוצאות האנרגטיות הקבועות שלכם. בעת פניה אל חברת הומיטק תוכלו גם אתם ליהנות ממענה איכותי וחדשני אשר שם דגש על הצרכים שלכם ומצוות להם פתרונות מבוססי טכנולוגיה מתקדמת. לקבלת מידע נוסף, צרו עמנו קשר באתר או במספר הטלפון 1-700-507-503. 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email