בית חכם עשה זאת בעצמך

מערכת בית חכם משפרת את איכות החיים

מערכת בית חכם

מערכת בית חכם מעניקה לכם את יכולת השליטה האפקטיבית ביותר מרחוק במוצרי חשמל שונים, תאורה, מזגנים, תריסים חשמליים, דוד מים ועוד… חברת הומיטק המיומנת שמחה להעמיד לרשותכם מערכת בית חכם איכותית אשר פועל על בסיס ממשק ידידותי, נוח ופשוט. מערכת זו ניתנת להתאמה אינדיבידואלית, זאת גם בתכנון סדר יום גם ביצירת מענה מקיף של כל הבית לצרכים שלכם, זאת במחווה פשוטה ונוחה. לקבלת מידע נוסף על הרכב מערכת זו ואופן פעילותה, צרו קשר עם צוות החברה המנוסה ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל.

איך מערכת בית חכם תשנה את חייכם?

אין ספק כי כבר לאחר הוספתה של מערכת בית חכם לביתכם, חייכם ישתנו לבלי היכר. מהר מאוד יהיה קשה מאוד לשוב לתאר לעצמנו את הימים בהם היה עלינו לקום מהמיטה רק כי שוב שכחנו לכבות את האור בסלון או המצבים בהם אנו נאלצים לחזור הבית רק כדי לוודא כי דוד המים החמים אכן מכובה. המערכת מעניקה לכם שליטה מוחלטת בפעילותם של מכשירי החשמל השונים בבית. כך שבעת הוספתם של שקעים ומתגים חכמים במיקומים הנכונים, ניתן יהיה להבטיח את הפעילות הרצויה של כל מוצר ומוצר אשר נמצא בביתכם, זאת בשליטה מרחוק.

יש לציין כי השימוש במערכות הללו יכול להביא אף לחיסכון משמעותי בהוצאות האנרגטיות שלכם. הודות לתכנון נכון של פעילות המערכות השונות בבית, הרי שניתן יהיה להמעיט בשימוש במערכת מיזוג האוויר או בתאורה ובכך ליהנות מהקטנה של צריכת החשמל שלכם ומכאן גם שבהקטנה של ההוצאות.

בוחרים באיכות החיים הגבוהה ביותר

 

בחירה בשירותיה של חברת הומיטק מהווה למעשה בחירה באינטגרציה מושלמת בין המערכות השונות בבית ובשליטה מדויקת ויעילה עליהן. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה ממשק ייחודי וחדשני אשר ידידותי ונוח למשתמש ומספר את ניהול הבית בצורה אפקטיבית, נוחה ואיכותית הרבה יותר. אין ספק כי צעד זה ישדרג את איכות חייכם ויעניק לכם את האפשרות לזכות בסביבת מגורים יוקרתית ומודרנית. 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email