ניסיון2

מערכת בית חכם

מערכת בית חכם 

לא כולנו מודעים אליה, אבל היא כבר כאן. מערכת בית חכם הופכת אט אט לאחת המערכות המבוקשות ביותר בעולם וגם בארץ. מכשירים שונים כדוגמת דוד שמש או מזגן ניתנים לשליטה מרחוק בעזרת אפליקציה, ובכך הופכים את החיים לאיכותיים ונוחים. בעידן הטכנולוגי, בית חכם אינו רק חלום או יוקרה, אלא הצעד הבא שלנו אל הקדמה שנועדה לחסוך במשאבים כמו זמן וכסף ולאפשר לנו מרחב תנועה גדול יותר.

איך מסייעת מערכת חכמה להעלות את רמת החיים של הבית?

עדיין לא מדליקים את הדוד באמצעות אפליקציה? אלה כמה יתרונות של מערכת בית חכם אשר יעזרו לכם להחליט אם מוצרים חכמים מתאימים לביתכם:

  • שליטה מרחוק – היתרון הבולט של המוצרים החכמים הוא היכולת של הדייר לשלוט מרחוק במה שקורה בביתו. אם בבית רגיל יש צורך לחזור במיוחד כדי לכבות את האור בחדר האמבטיה, בבית חכם ניתן פשוט להפעיל את האפליקציה ולכבות את האורות הדלוקים שבבית.
  • חסכון בחשמל – המערכת החכמה מאפשרת לדיירים לתזמן מראש את הפעילות של המכשירים החשמליים. בדרך זו הם ידלקו בשעות קבועות ולאחר מכן ייכבו. כמו כן, ניתן לכוון את המתגים החכמים כך שיכבו אוטומטית את האורות ברגע שהדייר יוצא מהחדר.
  • התראות – רבים מאתנו היו רוצים לדעת מה קורה בביתנו בהיעדרנו. מערכת האבטחה החכמה, הרגישה לזרים החודרים אל הבית, יכולה לשלוח התראות למכשיר הנייד בעת פריצות: למשל, כשדלת הכניסה נפתחת או כשזר מזיז הצדה את החלון.
  • פתרונות מיוחדים – מערכת הבית החכם מציעה פתרון לבעלי מוגבלויות אשר אינם יכולים להתנייד באופן עצמאי. בעזרת שלט המחובר ל-Wi-Fi או אפליקציה בטלפון ניתן לשלוט באורות הבית, ובשאר המכשירים החשמליים, מבלי לקום מהכיסא.

מערכת בית חכם רוכשים בחברת הומיטק

החלטתם לשדרג את הבית לקראת האורחים המגיעים במיוחד מארצות הברית? או שאולי נמאס לכם לזכור לכבות את האור בחדר האמבטיה? בחברת הומיטק תמצאו מערכת בית חכם אשר תתאים לצרכים שלכם. כאן תוכלו לבחור מגוון רחב של מוצרים חכמים הכוללים מתגים, דוד שמש, תריסים חשמליים או חיישנים – כולם פועלים בשלט מרוחק ומתמזגים היטב עם העיצוב של הבית, שכן מעבר לצד המעשי, דאגו היצרנים לצד האסתטי של המוצרים.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email