חושבים להכניס מפסקי חשמלי מעוצב לבית? בחברתינו תוכלו למצוא מפסקי חשמל באיכות גבוהה המתאימים לפונקציות השונות בבית כמו תאורה, תריסים, דוד. תנור, פעמון, לחצן מדרגות וכדומה.

מפסקי חשמל מעוצבים

מפסק חשמל אינו המצאה מודרנית. הוא קיים במשך שנים רבות ונועד לשלוט על עוצמת האור בחדר או על חום המים אם החלטנו להדליק את דוד החשמל ביום קריר. עם זאת, בשנים האחרונות חל שדרוג מהותי בסוגיית הנראות כך שהביקוש למפסקי חשמל מעוצבים רק הולכת וגדלה. מעבר למראה החדשני והיוקרתי שמעניקים המפסקים לבית בעיצוב מודרני או כפרי, אותם מפסקים הופכים את הבית לטכנולוגי יותר כך שהם יעילים וטובים יותר מבחינת תפקודם ואף יכולים להיות חכמים ולהישלט בבית ומחוצה לו באמצעות שלט ו/או סמארטפון ו/או טאבלט.

 

למעבר ל – מפסקים ושקעי חשמל מעוצבים

 

יתרונות מפסקי חשמל מעוצבים

מפסקי החשמל המעוצבים הפכו לחלק בלתי נפרד מהטכנולוגיה החדשנית וחלק בלתי אינטגרלי משדרוג המראה הכללי של הבית והפיכתו למעוצב וייחודי יותר. הביקוש למפסקים שכאלו רק הולך וגובר בארץ ובעולם, כאשר אלה הם חלק מכמה סיבות טובות לכך:

  • טכנולוגיית טאצ' ושכלולים נוספים – המפסקים המעוצבים כוללים חידושים טכנולוגיים. אחד מהם הוא טכנולוגיית מגע שבאמצעותה מגיבים המפסקים לפקודות מגע במהירות. כמו כן, כפתורי הכיבוי וההדלקה של המפסקים זוהרים בחושך ומקלים על ההתמצאות בחדר חשוך.
  • התקנה פשוטה וסטנדרטית – מפסקי החשמל המתקדמים אינם דורשים תשתית חשמל מיוחדת, מותקנים בצורה רגילה כמו המפסקי חשמל הרגילים, לכן מתאימים להרכבה עבור בתים קיימים ובתים חדשים וכוללים את כל הפתרונות החשמליים לאבזור מערכת שלמה.
  • אטימות מפני מים – בילדותנו הזהירות אותנו שלא לגעת במתג החשמלי בידיים רטובות כדי לא לקבל מכת חשמל. מפסקי חשמל מעוצבים אטומים בפני מים ושומרים על תפקוד מושלם של מגע טאצ' גם בידיים רטובות. 
  • מונעים דליקות – המפסקים הפשוטים עלולים ליצור קצר חשמלי ולגרום לדליקה היות וחומר הפלסטיק מהווה חומר בעירה, בעוד שהחומר ממנו עשויים המפסקים המעוצבים המודרניים הינו זכוכית ומאפשר חסינות מפני דליקות.
  • מראה חדשני לאורך זמן – בחלוף הזמן המפסקים הרגילים מתכלים והופכים לצהבהבים דבר שפוגע בנראות ובעיצוב של הבית. כמו כן, מפסקי הפלסטיק רגישים לשריטות ולפגעים חיצוניים והם עלולים לצאת מכלל שימוש במהירות. לעומת זאת, המפסקים המיוחדים, מחוסנים מפני פגעים כך שפאנל הזכוכית עשוי מקריסטל ואינו מאפשר פגעים ושריטות. בנוסף לכך, המפסקים שומרים על נראות נקייה וחדשה ללא תלות באורך חייהם.

הומיטק – עוברים למפסקים טכנולוגיים חדישים

חברת הומיטק, החברה למוצרים לבית, מציעה מפסקי חשמל מעוצבים איכותיים לבית המשוכלל שלכם. כאן תוכלו לבחור את המפסק שיתאים לעיצוב של הבית ולהינות ממיטב הטכנולוגיה. בהומיטק ניתן להתרשם ממגוון רחב של מוצרים חשמליים כדוגמת שקעים חשמליים מעוצבים המתאימים להפליא למפסקי החשמל. מתלבטים בין רכישת מוצר זה או אחר? באפשרותכם לקבל ייעוץ והכוונה מטעם הצוות המקצועי של המקום. כאן תקבלו ליווי צמוד החל משלב התכנון של הבית ועד לבחירת עיצוב קפדני של אביזרי החשמל.

 

כותרת שקופית 2
יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית
לחץ כאן
הקודם
הבא

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email