בחברתינו תוכלו למצוא מפסקי חשמל באיכות גבוהה המתאימים לפונקציות השונות בבית כמו תאורה, תריסים, דוד. תנור, פעמון, לחצן מדרגות וכדומה

מפסקי חשמל

החשמל הוא חלק בלתי נפרד מביתנו. בעזרתו אפשר להתמצא במטבח בערב חשוך, להתחמם ליד התנור החשמלי או להדליק את הדוד ביום סוער וליהנות ממים חמים ונעימים. אך השליטה העיקרית בחשמל נעשית באמצעות מפסקי חשמל המכוונים את עוצמת החשמל ושולטים במידת הזרימה שלו. אם בעבר היה צריך להתמודד עם המראה האסתטי הבלתי מחמיא של המפסק החשמלי, היום יש מפסקי חשמל מעוצבים התורמים לאווירה וחווית משתמש טובה יותר בבית ומשדרגים באופן משמעותי את הנראות הפנימית של ביתכם לפי בחירה ועיצוב אישי. את המפסקים ניתן לקבל עם אפשרות לשליטה חכמה משלט / סמארטפון / טאבלט וכו'.

 

כיצד תורמים מפסקי חשמל מעוצבים למראה הבית

העיצוב של הבית חשוב לאנשים רבים בימינו. הם דואגים להזמין מעצבי פנים מקצועיים כדי לשדרג את העיצוב, ואף מוכנים לסבול במשך תקופה ארוכה את הרעש של השיפוצים כדי להעניק לאמבטיה או למטבח את הריצוף המושלם. בימינו ניתן להתאים גם את מפסקי החשמל לעיצוב הבית, מפסקים שיעניקו לו מראה חדיש. אלה כמה מהיתרונות הבולטים של המפסקים:

  • מפסק בטיחותי – המפסק החכם שומר על ביטחון הדיירים בבית: הוא מונע דליקות ואטום בפני מים ובכך מונע את סכנת ההתחשמלות. כמו כן, מפסק מעוצב נחשב לאיכותי ועמיד יותר מפני נעיצות חיצוניות. 
  • התקנה פשוטה וסטנדרטית – מפסקי החשמל המתקדמים אינם דורשים תשתית חשמל מיוחדת, מותקנים בצורה רגילה כמו המפסקי חשמל הרגילים, לכן מתאימים להרכבה עבור בתים קיימים ובתים חדשים וכוללים את כל הפתרונות החשמליים לאבזור מערכת שלמה.
  • עיצוב לבחירתכם – ניתן לבחור את מפסקי חשמל במבחר צבעים ועיצובים שונים, כך שיתאימו להרמוניית הצבעים של הבית, יחד עם שקעי חשמל מעוצבים בגוון אחיד להפליא.
  • זוהר בחושך – הכפתורים של המפסקים החשמליים זוהרים בחושך ומאפשרים לכם להדליק את האור בקלות מבלי הצורך לחפש במשך דקות אחדות את המפסק שעל הקיר. כאשר המפסק כבוי האור סביבו כחול וכאשר דלוק האור סביבו הופך לאדום.
  • מפסקי טאצ' – המפסקים החדישים והמעוצבים כוללים טכנולוגיית מגע והפעלה באמצעות טאצ'. הם מגיבים בצורה מהירה לפקודות מגע, בקצב של 100 מילי שנייה, אפילו כאשר המגע הוא לח או רטוב.

הומיטק – מביאים את הקדמה לבית

אם אתם מחפשים מפסקי חשמל איכותיים שיוכלו לשמש אתכם לטווח ארוך, חברת הומיטק היא המקום המתאים לרכוש אותם. בהומיטק ניתן למצוא מוצרים רבים שיהפכו את הבית שלכם לבית טכנולוגי ומתקדם, ממש כמו שמראים בסרטי מדע בדיוני. מלבד המפסק החשמלי, החברה מציעה מוצרים כמו שקעים חשמליים לטעינת חשמל, מוצרי תקשורת או טעינת USB בגוון עיצובי אחיד ויוקרתי. הצוות המקצועי בהומיטק ישמח לסייע לכם בהתקנת המפסקים והשקעים בביתכם וללוות אתכם בכל תהליך הבנייה ועד לבחירת מערכת חשמל מושלמת.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email