מפסקים מעוצבים

מפסק חכם 4 הדלקות WIFI

עם מפסק חכם 4 הדלקות תוכלו להפעיל בצורה אטרקטיבית יותר מערכות בבית כמו תאורה וגופי חשמל אחרים העושים שימוש בטכנולוגיית בית חכם. כך ניתן לשלוט בצורה רחבה ואינטגרלית בבית שלכם. חברת homeetec היא חברה גדולה ומפורסמת בארץ המשווקת, מתקינה ומטמיעה מערכות בית חכם לאנשים פרטיים ולארגונים. היא גם מציעה מבחר גדול של מפסקים ומתגים חכמים אם אפשרות טאצ' מתקדם וחיבור לרשת, כמו גם מפסקים לתריסים בודדים, מפסק לתריס כפול שעובד על כל צד בנפרד, ואפילו ל4 תריסים.

מה מפסק חכם 4 הדלקות נותן לכם

מפסק חכם 4 הדלקות בעל עיצוב מינימלי וחלק המעניק תחושה של עתידנות וחדשנות. המפסק בנוי ומעוצב בצורה כזו שמספיקה נגיעה קלה על אחד הכפתורים בכדי לבצע את הפעולה, מה שמעניק תחושה קלה ונעימה והרגשה שאתם בשיא קדמת הטכנולוגיה.

  • את מתג בעל 4 לחצנים ניתן להרכיב ללא כל צורך בהתקנה של תשתיות מיוחדות ולא צריך לפרק שום דבר בבית. אפשר להפעיל את המתג באמצעות מכשיר הנייד של בעלי הדירה או באמצעות בקר/שלט ייעודי.
  • המתג יכול לעבוד במספר אופנים – אפשר להחליט בעצמכם אם לחבר אותו למערכת אלחוטית חכמה או בלי שליטה חכמה כלל.
  • למתגים נוריות חיווי מרהיבות המסייעות לזיהוי בחשיכה. צבע כחול מסמן מצב כבוי, ואדום מסמן דלוק.
  • המתגים החכמים באים בשלל עיצובים מותאמים אישית, וניתן לבחור בין לבן, אפור ושחור.
  • אתם בעלי הבית – באמצעות חיבור לטכנולוגיית רשת תוכלו להפעיל את המתג ועוד מתגים ומכשירי חשמל אחרים בבית באמצעות שלט רחוק או הסמארטפון שלכם. יצאתם מהבית ושכחתם להדליק או לכבות מכשיר חשמלי? נגיעה קלה בתוכנה ואתם מסודרים.

הבית החכם שלכם

המהפכה של השנים האחרונות בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה פתחו בפני בעלי הדירות בארץ ובעולם פתח לאפשרויות בלתי מוגבלות בנוגע לשיפור חווית המגורים. חברת homeetec רואה צעד אחד קדימה ומתאימה לכם מערכות ומנגנונים שייסעו לכם להפוך את החיים בבית הרבה יותר פשוטים, קלים ונוחים. הצטרפו גם אתם לחוויה המופלאה של הבית החכם, הכירו מקרוב את המתגים והמפסקים החכמים ותיהנו גם אתם משיפור משמעותי וניכר באיכות החיים.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email