מתג חכם כפול לתריס

מתג חכם כפול לתריס הינו מוצר המהווה רכיב חיוני להפעלת מכשירים ומנגנונים בבית החכם. תריסים חשמליים יכולים לעבוד בצורה יעילה ואפקטיבית יותר באמצעות מתג חכם בעל עיצוב מרהיב ופונקציונליות מרבית. חברת homeetec המתמחה בשיווק והתקנת מערכות ומוצרי בית חכם בין היתר מציעה לכם מגוון מתגים חכמים למערכות החשמל בבית וכן מתגים כפולים לתריסים. המתג הינו למעשה פאנל העשוי מזכוכית קריסטל מעוצבת, והוא מתאים ל-2 תריסים חשמליים ותואם לקופסא 3 מודול או 4 מודול. את הפאנל אפשר להשיג בצבעי שחור או לבן לבחירתכם.

למה צריך בבית מתג חכם כפול לתריס

באופן כללי הבית החכם עושה את החיים שלנו הרבה יותר נוחים וקלים. בלחיצה קלה על המתג החכם אפשר להעלות ולהוריד את התריסים. אפשר גם לנתב את המערכת לממשק המשתמש של הבית החכם וכך להפעיל באמצעות שליטה מרחוק.

  • לפאנל מתג חכם כפול לתריס יש אפשרות לשליטה ובקרה מלאה באופן אלחוטי
  • טכנולוגיות מותאמות להפעלה מרחוק הינן דרך הWIFI בה עושה שימוש מערכת הבית החכם home wifi של חברת הומיטק.
  • אפשר לשלוט בכל תריס בנפרד באמצעות זוג של כפתורים. לחיצה רגעית אחת על אחד מהם תעלה או תוריד בהתאם את התריס ואפשר לבטל את הפעולה תוך כדי בלחיצה קלה נוספת.
  • בזכות טכנולוגיית z wave plus תוכלו להשתמש במרכזיית הבית החכם של חברת הומיטק ולבצע מגוון פעולות נוספות. אפשר לכוונן ולשנות את כמות הפתיחה והסגירה של התריס באחוזים.
  • תהיה לכם אפשרות לשליטה מלאה מתוך האפליקציה שהחברה תתקין אצלכם. המערכת ניתנת לזיהוי בלילה בקלות, עמידה בפני מגע עם נוזלים ומים, ומעוצבת בצורה יוצאת דופן שלא תפסיקו להוריד ממנה את העיניים.
  • החברה יכולה להתקין בביתכם מגוון אפשרויות נוספות – הפעלה חכמה של תאורה, מערכות מיזוג אוויר, דלתות ושערים חשמליים ועוד.

הקליקו על מתג איכות החיים החדשה שלכם

אם התרשמתם ואתם רוצים לנסות גם אתם, התקשרו אל חברת homeetec והצטרפו למהפכת הבית החכם שכבשה את ישראל. לחברה אלפי לקוחות עסקיים ופרטיים שכבר התקינו בשמחה מתג חכם כפול לתריס כמו גם מערכות חשמול חכמות אחרות שהופכות את החיים לקלים ומהנים יותר. העתיד נמצא ממש קרוב, בואו גם אתם והצטרפו לחגיגה.