שני תריסים

מתג חכם ל-2 תריסים WIFI ללא צורך במרכזייה

שליטה חכמה בתריסי החשמל שבביתנו מהווה מצרך חשוב בהתנהלות היומיומית. לדעת האם השארנו את התריסים פתוחים במקרה של יום גשום או אם נסענו לכמה ימים מחוץ לבית ואנחנו רוצים לבצע סגירה אוטומטית, אלה הם דברים שימושיים וחשובים בהגנה ושמירה על ביתנו.  אז איך ניתן לבצע זאת בצורה הכי פשוטה והכי חלקה? מה התהליך להפיכת תריס חכם עם שליטה מלאה מהנייד? כל התשובות תגלו בקריאת המאמר. 

1. התאמה לתשתית הקיימת

 

אם ננסה לאבחן את אופן ריכוז התריסים בנקודות המסויימות בבית נמצא מספר שילובים בהם יכול להופיע התריס החשמלי, והן: תריס בודד, תריס + תאורה, תריס + 2 תאורה, תריס כפול, תריס כפול + תאורה וכו' וכו'.  במאמר זה נתרכז בפיתרון של תריס כפול חכם הניתן להחלפה בצורה פשוטה אחד על אחד במקום מפסק תריס חשמלי רגיל עשוי פלסטיק. 

דוגמא 1 למתג תריס חשמל כפול לא חכם

דוגמא 2 למתג תריס חשמל כפול לא חכם

מתג חכם WIFI תריס חשמלי כפול

2. התקנה חשמלית

 

התקנה חשמלית של פאנל מגע חכם ל-2 תריסים מחליף את הפאנל פלסטיק הקיים. פשוט מפרקים מהקיר את המכסה, מסירים את 2 הברגים שתופסים את המתאם בצדדים, משחררים את החוטים ומחברים למתג החכם בהתאם להוראות החיבור.

תרשים חיבור מתג ל-2 תריסים חכם WIFI

3. חיבור לאפליקציה

 

לאחר ההתקנה החשמלית, יש להמתין עם הרכבת מכסה הזכוכית. נחבר לאפליקציה באמצעות לחיצה ארוכה על הכפתור הימיני בפאנל ונמתין כ-10 שניות עד שהאור הירוק מהבהב. נפתח את האפליקציה ונוסיף את ההתקן באמצעות הכנסת הסיסמא של ה-WiFi (יש לוודא שהחיבור נעשה על רשת 2.4Ghz, סיסמת הנתב חייבת להיות נכונה והקליטה של ה-WiFi חייבת להיות סבירה במקום שבו מותקן המתג החכם לתריס הכפול.

4. חיבור לשליטה קולית

 

לאחר חיבור המתג לאפליקצייהGoogle Home  ו- Alexa  יזהו באופן אוטומטי את ההתקןDouble Shutter Switch ונוכל לשלוט על המתג הן בשליטה מהאפליקציה והן בפקודות קוליות.

רוצה לרכוש מתג חכם WIFI לתריס חשמלי כפול? לרכישה לחץ על הלינק הבא

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email