שחכו כל מה שידעתם על מתגי הפלסטיק המיושנים, בעזרת המתגים המשוכללים והמעוצבים של הומיטק  ניתן לא רק להדליק/לכבות את האורות בחדרים, אלא גם להדלקת הדוד החשמלי, התנור, פעמון הדלת או לתריסים. כמו כן, ניתן להשיג אותם בסוגים שונים – כעמעמים, מפסקים רגילים לכל דבר או צלבים.

מתג טאצ'

רובנו זוכרים את המתגים הרגילים שלעתים צריך ללחוץ עליהם בחוזקה כדי להדליק או לכבות את האור, ואם הם היו נתקעים מסיבה בלתי מובנית, היינו נאלצים להזמין חשמלאי מקצועי. מתג טאצ', לעומת זאת, הוא מתג המופעל באמצעות מגע קל של האצבע. חיישני המגע של המתג רגישים לקיבוליות החשמלית שבגוף האדם והופכים את ההדלקה של האור או את הורדת התריס למגע מושלם, נוח ומהנה יותר.

 

למעבר ל – מפסקים ושקעי חשמל מעוצבים

 

מתג טאצ' – מדוע כדאי להתקין אותו

מתגי הטאצ' הפכו לחלק בלתי נפרד מהטכנולוגייה החדשנית וחלק בלתי אינטגרלי משדרוג המראה הכללי של הבית והפיכתו למעוצב וייחודי יותר. אך מלבד הטכנולוגייה, האסתטיות והאפשרות שניתן לקבל את המתגים כחכמים, למתג מספר יתרונות רבים שחשוב לדעת עליו, כמו:

  • מתג בטיחותי ומאושר – מתג הטאצ' בטיחותי למשתמשים בבית ובמשרד ומאושר לשימוש על ידי מכון התקנים בישראל. כמו כן, הוא חסין מפני הידלקות ואטום למים, כך שהוא מונע סכנת התחשמלות גם כאשר נוגעים בו בידיים רטובות. 
  • מתג איכותי – המתג עשוי מחומרים איכותיים וכולל מתאם פלדה שבאמצעותו נצמד המפסק לקיר, וכן יחידה חשמלית אלקטרונית. נוסף על כך, למפסקים יש תגובת למגע של 100 מילי שנייה המעניקה חוויה של מגע רך ופשוט.
  • מתג פשוט להתקנה – התקנת מתגי הטאצ' זהה למתגים הרגילים ואינה דורשת תשתיות חשמל מיוחדות. לכן, גם בתים קיימים יכולים להחליף את המפסקים הרגילים ולהתקין את מתגי הטאצ' באמצעות התקנה קלה ופשוטה.
  • מתג מעוצב – המתגים מגיעים בשלל עיצובים, וניתן להתייעץ עם מעצבי בית מקצועיים לבחירת המתג הנכון. מתגי הטאצ' משדרגים את הבית מבחינה אסתטית ומעניקים לו מראה יוקרתי וחדשני. העיצוב החלק והסולידי של המתג יחד עם זכוכית בגימור מיוחד מהוויה שילוב מרהיב תחת סגנון העיצוב המודרני של ימינו.
  • מתג כחלק ממערכת – המתגים החדשניים יודעים לספק מערכת שליטה מושלמת בעלת אפשרות לשליטה חכמה מרחוק וכוללת אפשרות למפסקי תאורה מסוג מחליפים/צלב ודימרים, מתגי לחצן מסוג פעמון ואור מדרגות, מתגי תריסים, דוד, תנור וכדומה. לצד המתגים, ניתן לקבל מערכת של שקעי חשמל, מולטימדיה ותקשורת בעיצוב ומראה דומה.

הומיטק – טכנולוגיה מתקדמת לאספקת חשמל 

נמאס לכם להילחם במתג הישן המסרב לכבות את האור בחדר השינה? מעוניינים להכניס לביתכם מתג מעוצב ומקורי המתאים לספת העור בסלון? אם כן, מתג טאצ' מעוצבים הם הפיתרון המתאים לכם. את המתג היוקרתי קונים בחברה מקצועית ואמינה כמו הומיטק. החברה מתמחה בשיווק מוצרי טכנולוגיה איכותיים המתאימים לכל מי שמעוניין להשתמש ביתרונות של החשמל בדרך משודרגת.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email