סדרת השקעים  של הומיטק משתלבת במערכת בית חכם ויש להם מראה אחיד ונקי. על מנת להתקין אותם לא צריך לשבור את קירות הבית

שקעים לחשמל

מאז שהומצא השקע הפכו חיינו לפשוטים יותר, אנו יכולים להשתמש במחשב הנייח, להכין ארוחת גורמה בתנור לקראת האורחים או לכבס בגדים במכונת הכביסה מבלי ללכת אל הנהר כמו בימים עברו. בשנים האחרונות, פותחו שקעים ייחודיים וטכנולוגיים אף יותר כדוגמת שקע USB לטעינה מהירה של הסמארטפון. יחד עם זאת, שקעי חשמל מודרניים מותאמים לבית לא רק מבחינת התפקיד המשמעותי שהם מבצעים, אלא גם מבחינת העיצוב שהם מעניקים לביתכם. שקעים אלה מתאפיינים בעיצוב מינימליסטי ויוקרתי התורם למראה הכללי של הבית, ומשום כך הם הופכים לנפוצים ומבוקשים בארץ ובעולם.

 

למעבר ל – מפסקים ושקעי חשמל מעוצבים

 

שקעים לחשמל – לבחור שקעים איכותיים

השקעים המעוצבים מתאימים לכל מי שמעוניין לשדרג את המראה של ביתו או חלק ממנו ולהעניק לו הרמונייה ועיצוב ייחודי ביחס לאותו חלל. זאת ועוד, השקעים מגווני פתרונות מאפשרים לנו להעניק מענה טכנולוגי לתכנון הצרכים השימושיים בחיים היום יום ומאפשרים לנו לשפר את הנוחות והשהייה בבית, כמו למשל: בחירת שקעי USB לטעינה מהירה עבור הסמארטפונים, בחירת שקעי מולטימדיה כדוגמת HDMI, AUDIO וכו'. אלה הם כמה דוגמאות למה שתוכלו לעשות בנוגע למערכת השקעים והמפסקים בבית שלכם:

  • להינות מאיכות – השקע שאתם בוחרים צריך להיות שקע איכותי ששומר על מראהו לאורך זמן ואינו מתכלה לאורך הזמן או הופך לצהבהב. שקע העשוי מחומרים איכותיים בכסות של פאנל זכוכית קריסטל שומר על מראה אסתטי ונקי ללא תלות בזמן.
  • להתאים לעיצוב – אם תשאלו לדעתו של מעצב פנים מקצועי, הוא יגיד לכם שכדי להשיג את העיצוב המושלם לבית, יש צורך לדאוג לכל הפרטים הקטנים, וביניהם גם לעיצובם של השקעים החשמליים. כך שמוטב להפעיל שיקול דעת בבחירת השקע המעוצב הנכון לבית ולא להשאיר את שקעי הפלסטיק 
  • להרגיש נוחות – ניתן לבחור שקעים לא רק למכשירי החשמל הסטנדרטיים, אלא גם לצריכת מולטימדיה, תקשורת או חיבור ל-USB ובכך לייצר מענה לצרכי השימוש היומיומי ולשדרג את החוויה והנוחות שבביתכם.
  • לקבל יעוץ ליווי ושירות – כדאי לוודא שהחברה אשר מספקת לכם מערכת שקעים ומפסקים אינה רק מוכרת לכם את המוצר אלא גם מעניקה לכם ערך מוסף המתבטא במתן יעוץ וליווי של הפרויקט תוך כדי התאמת המערכת לצרכים והבקשות שברשותכם.

הומיטק – למצוא את השקע המתקדם 

אם תמיד חלמתם על בית מודרני ומעוצב כמו בסרטים, תוכלו להתנסות באחד או יותר מהמוצרים של הומיטק. בחברה ניתן למצוא שקעי חשמל, תקשורת ומולטימדיה איכותיים ומעוצבים לפי בחירתכם. לצד זאת, תוכלו למצוא מפסקי חשמל באיכות גבוהה המתאימים לפונקציות השונות בבית כמו תאורה, תריסים, דוד. תנור, פעמון, לחצן מדרגות וכדומה. המפסקים עשויים בהשראה ועיצוב של טכנולוגיית טאצ' ומותאמים לחשמל הרגיל שבבית 220V, אך ניתן גם לקבלם עבור מגע יבש או מתח נמוך 12/24V. בהומיטק תוכלו להינות משירות מקצועי של הצוות ותקבלו יחס אדיב ואישי שיעזור לכם לבצע בחירה חכמה. נציגי החברה ישמחו ללוות אתכם בכל התהליך של בחירת המוצרים שאתם זקוקים להם, תוך מתן המלצות מועילות, והתקנת המוצרים בביתכם.

שקעים לחשמל

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email