הומיטק מספקת ללקיחותיה שלל של שקעים מעוצבים המעניקים לחלל הבית מראה מודרניץ

שקעים מעוצבים

השקע הוא אחד ההתקנים החשובים והשכיחים שנוכל למצוא ברחבי הבית, אשר משמש אותנו להפעלת כל התקן ומוצר חשמלי שברשותינו. אך מעבר לחשיבותו ותפקודו של השקע, האם השקעתם תכנון וחשיבה לגבי הנראות והשילוב של אותם שקעים בביתכם? האם נכון עשיתם כאשר השקעתם על חיפוי למטבח אלפי שקלים אבל השקעים נותרו ללא שינוי? האם שקעי הפלסטיק שפזורים בסלון ובפינת האוכל תואמים את העיצוב והמראה שהייתם רוצים להעניק לביתכם? בניגוד לשקעים הרגילים בעלי המראה הסטנדרטי, שקעים מעוצבים מעניקים לבית מראה נקי, חדיש וטכנולוגי. הביקוש לשקעים מעוצבים רק הולך וגדל היות והצורך להעניק מראה ייחודי קיים כבר בכל בית בישראל. 

 

למעבר ל – מפסקים ושקעי חשמל מעוצבים

 

שקעים מעוצבים – כיצד הם תורמים לעיצוב הבית

שקעים מעוצבים הפכו למבוקשים יותר ויותר בקרב אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות שזה אתה עברו לדירה חדשה ומחפשים הזדמנות טובה להתחדש ולהעניק לחלל ביתהם מראה יוקרתי ואסתטי באמצעות שקעים משולבי פאנלים מזכוכית קריסטל. היושבים בחתך מינמלי .אלה כמה דרכים שבהן שקע מעוצב יכול לשדרג את הבית שלכם:

  • עיצוב מינימליסטי – רובנו מכירים את המראה של שקעי החשמל הבולטים מתוך הקיר ופוגעים בהרמוניה של הבית או מבליטים בצורה גסה את אותם אביזרים הפזורים כל כך הרבה ברחבי הבית. השקע המעוצב מפאנל זכוכית קריסטל הוא בעל עיצוב עדין ומוקפד על המילמטרים אשר משתלב בהרמוניית העיצוב של הבית, אינו בולט ואף מעניק לבית מראה ייחודי מודרני.
  • עיצוב ותכנון לפי בחירה – השקעים המעוצבים ניתנים לבחירה הן באופן גוון העיצוב של האביזרים עם הפאנלים מזכוכית והן באופן הבחירה של הלקוח אלו אפשרויות ישמשו אותו בכל אחת מהנקודות בבית, החל משקעי מולטימדיה (אודיו, וידיאו, HDMI וכו') ועד לתקשורת (מחשב, טלפון וכו').
  • איכות גבוהה – איכותם של שקעים מעוצבים אינה מוטלת בספק. הם עשויים מחומרים איכותיים יותר מהשקעים הרגילים, משמשים את הדיירים לטווח ארוך כך שעיצובם אינו מתכלה והופך צהבהב ואף מחוסנים מפני פגעים חיצוניים כמו נעיצות של התקעים ושאר מעשה יד אדם
  • התקנה פשוטה – אף על פי שמדובר בשקעים משוכללים בעלי מראה חדיש, הם ניתנים להתקנה מהירה כמו השקעים הרגילים ומתאימים לכל סוגי התשתיות החל מקופסאות מלבניות (גוויס) ועד לקופסאות עגולות (55 מ"מ)

הומיטק – הבית לשקעים מעוצבים

שקעים מעוצבים קונים בחברה אמינה המספקת מוצרים איכותיים ובדוקים, כדוגמת הומיטק. זוהי חברה מיומנת ומנוסה המציעה ללקוחותיה לא רק שקעים איכותיים לשליטה במוצרי הבית, אלא גם מסייעת להם להתקין את השקעים ומלווה אותם בכל התהליך – החל מהבחירה הראשונית של השקעים ועד להתקנתם בבית. כמו כן, בחברת הומיטק תוכלו להתרשם ממגוון מפסקים מעוצבים ותואמים לאותם שקעים בגוון זהה ואחיד המעניק לבית מראה מושלם. סדרת המפסקים המעוצבים מעניקה כיסוי ומענה חשמלי לכל הצרכים בבית לרבות תאורה, תריסים, דוד חשמלי, תנור, לחצן מדרגות, פעמון, אשר כולם פועלים בטכנולוגיית טאצ' ייחודית.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email