סדרת השקעים  של הומיטק משתלבת במערכת בית חכם ויש להם מראה אחיד ונקי. על מנת להתקין אותם לא צריך לשבור את קירות הבית

שקעי חשמל

מאז שהומצא השקע הפכו חיינו לפשוטים יותר, אנו יכולים להשתמש במחשב הנייח, להכין ארוחת גורמה בתנור לקראת האורחים או לכבס בגדים במכונת הכביסה מבלי ללכת אל הנהר כמו בימים עברו. בשנים האחרונות, פותחו שקעים ייחודיים וטכנולוגיים אף יותר כדוגמת שקע USB לטעינה מהירה של הסמארטפון. יחד עם זאת, שקעי חשמל מודרניים מותאמים לבית לא רק מבחינת התפקיד המשמעותי שהם מבצעים, אלא גם מבחינת העיצוב שהם מעניקים לביתכם. שקעים אלה מתאפיינים בעיצוב מינימליסטי ויוקרתי התורם למראה הכללי של הבית, ומשום כך הם הופכים לנפוצים ומבוקשים בארץ ובעולם. 

 

למעבר ל – מפסקים ושקעי חשמל מעוצבים

 

למי מתאים להתקין שקעי חשמל מעוצבים

השקעים המעוצבים מתאימים לכל מי שמעוניין לשדרג את המראה של ביתו או חלק ממנו ולהעניק לו הרמונייה ועיצוב ייחודי ביחס לאותו חלל. זאת ועוד, השקעים מגווני פתרונות מאפשרים לנו להעניק מענה טכנולוגי לתכנון הצרכים השימושיים בחיים היום יום ומאפשרים לנו לשפר את הנוחות והשהייה בבית, כמו למשל: בחירת שקעי USB לטעינה מהירה עבור הסמארטפונים, בחירת שקעי מולטימדיה כדוגמת HDMI, AUDIO וכו'.אלה כמה דוגמאות לאנשים שעבורם שקעי חשמל מעוצבים ומשוכללים הם פתרון נוח ויעיל:

  • אוהבי העיצוב המודרני – ישנם אנשים אשר טורחים להזמין מעצב פנים לביתם כדי שייעץ להם בענייני עיצוב הבית. הם מעדיפים על פי רוב את העיצוב המודרני הממעט בקישוטים ועיטורים בבית שאותם מחליפות צורות גיאומטריות המותאמות למבנה עצמו. שקעי החשמל המעוצבים משדרגים את עיצוב הפנים של הבית ומעניקים לו מראה יוקרתי ומתקדם. ניתן לבחור בצבע מסוים של שקע ובמסגרת הזכוכית העוטפת אותו ובכך לייצר פאנל שקעים בעל מראה אלגנטי וייחודי אשר ישתלב עם שאר העיצוב בחלל הבית. 
  • אוהבי הפתרונות הנוחים – מלבד היותם שקעים בעלי עיצוב וגימור מודרני, ניתן לקבל אותם במגוון פתרונות ותצורות על פי הצרכים של הלקוח בבית, ובכך להינות מאיכות ונוחות השהייה בבית. למשל ניתן לבחור בשקע טעינת USB לסמארטפון בצידי השידות שבחדר השינה או בשקע HDMI לחיבור מחשב ישירות לטלוויזיה. 
  • אוהבי הבטיחות והאיכות – השקעים המעוצבים עשויים כך שהם שומרים על מראה אסתטי וחדשני לאורך שנים בניגוד לשקעים הרגילים שמתכלים והופכים לצהבהבים, חסינים מפני נעיצות שיכולה להתבטא בשריטות או פגמים שנוצרים בחיי היום יום בבית. כמו כן, ניתן לקבל את השקעים המעוצבים כמוגני מים אשר יהיה חסינים מפני מים וימענו סכנת התחשמלות. 

הומיטק – החברה למוצרים איכותיים

אם תמיד חלמתם על בית מודרני ומעוצב כמו בסרטים, תוכלו להתנסות באחד או יותר מהמוצרים של הומיטק. בחברה ניתן למצוא שקעי חשמל, תקשורת ומולטימדיה איכותיים ומעוצבים לפי בחירתכם. לצד זאת, תוכלו למצוא מפסקי חשמל באיכות גבוהה המתאימים לפונקציות השונות בבית כמו תאורה, תריסים, דוד. תנור, פעמון, לחצן מדרגות וכדומה. המפסקים עשויים בהשראה ועיצוב של טכנולוגיית טאצ' ומותאמים לחשמל הרגיל שבבית 220V, אך ניתן גם לקבלם עבור מגע יבש או מתח נמוך 12/24V. בהומיטק תוכלו להינות משירות מקצועי של הצוות ותקבלו יחס אדיב ואישי שיעזור לכם לבצע בחירה חכמה. נציגי החברה ישמחו ללוות אתכם בכל התהליך של בחירת המוצרים שאתם זקוקים להם, תוך מתן המלצות מועילות, והתקנת המוצרים בביתכם.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email