תכנון בית חכם

תכנון בית חכם

כיום, בית חכם הוא כבר לא חלום רחוק. חברת הומיטק מאפשרת לכל אדם להפוך את הבית שלו לבית חכם אשר יהיה ניתן לשלוט בו בעזרת מכשיר הסמאטפון שלכם. כיום ההתפתחויות הטכנולוגיות המרשימות בתחום מאפשרות לכל אדם להפוך את הבית שלו לבית משוכלל אשר ניתן לתפעול נוח וידידותי לכל משתמש על ידי הטלפון הנייד שלו מכל מקום ובכל זמן נתון, גם בשעה שאתם מחוץ לביתכם.

בית חכם לא חייב להיות מטרה נעלה אשר ניתן רק לחלום עליה. כיום כל אדם יכול לבחור לבצע התקנה של המערכות הדרושות על מנת להפוך את הבית לחכם.

  • בשלב הראשון יהיה עליכם ליצור קשר עם חברה אשר תוכל לייעץ לכם בנוגע לשינויים שיש לבצע בבית על מנת להפוך אותו לבית חכם. בשלב זה תערך בדיקה בנוגע לכמות המתגים הנדרשים בבית, אילו אביזרי חשמל אתם רוצים להחליף ועוד.
  • יום ההתקנה עצמו יקבע מולכם, כך שביום המיועד יגיע צוות מקצועי ויתקין את כל האביזרים הנדרשים לשם הפיכתו של הבית לחכם. משך ההתקנה אינו ארוך ובסיומו תתבצע בדיקה של כל המתגים ווידוא כי כל המערכות עובדות כמו שצריך.
  • בסיום התהליך אתם נותרים עם בית חכם אשר יבצע את כל אשר תחליטו. במידה ואתם נותרים עם שאלות נוספות בנוגע לאופן התפקוד של המערכות או שאתם זקוקים לעזרה בקביעת הגדרות אשר מתאימות לכם, תוכלו לפנות את החברה המתקינה בבקשה לעזרה והסבר נוסף לגבי ההוראות.

תמיד אפשר לשדרג

זכרו שאת המערכת תמיד יהיה ניתן לעדכן ולבצע בה שינויים כך שהיא תוכל להתאים לנו ולצרכים שלנו באופן אופטימלי. רק דמיינו את זה, בלחיצת כפתור אתם מכינים את הבית ללילה – האורות נכבים, המזגן עובר לטמפרטורה המועדפת עליכם ואתם יכולים לשקוע בשינה מתוקה ובטוחה. חברת הומיטק שמחים לעמוד לשירותכם ולסייע במעבר אל בית חכם, כך שאתם תוכלו ליהנות מהבית אשר נמצע תחת שליטתכם מכל מקום ובכל זמן.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email