השליטה באמצעות חשמל חכם מבית הומיטק מאפשרת נוחות מקסימלית, גמישות מלאה בתכנון המיועד ומזעור  ויעילות אביזרי החשמל במבנה.

חשמל חכם

הטכנולוגיה המתקדמת של היום מציעה מערכת חשמל חכם. זוהי למעשה מערכת מרכזית השולטת על מכשירי החשמל שיש בבית. למערכת זו יתרונות רבים. היא מאפשרת שליטה מרוכזת על כל מכשירי החשמל הנמצאים בבית, היא חוסכת באנרגיה באמצעות תזמון פעילותם של מוצרי החשמל, נחשבת למערכת בטוחה מכיוון שהמפסקים פועלים במתח נמוך ונגישה מכל מקום ומכל מכשיר נייד הנמצא ברשות הדייר.

חשמל חכם – אילו מערכות נמצאות תחת חסותו

כאמור, מערכת החשמל החכם מתאימה לכל סוגי המכשירים החשמליים. אלה כמה מבין המערכות הבולטות המצויות בבית:

  • מערכת מיזוג – המערכת כוללת את המזגנים שבהם אנו משתמשים כדי לקרר את האוויר החם בימי הקיץ ולהתחמם לקראת החורף. באמצעות תזמון חכם ניתן לקבוע את ההדלקה בשעות שבהן הדיירים נמצאים בבית ובכל לחסוך בחשמל לאורך כל היום.
  • תריסים חשמליים – התריסים נועדו להגן מפני הגשם או מפני האוויר החם שעלול לחדור אל הבית. אם יצאתם מהבית כשהתריסים שלו מורמים כלפי מעלה וגיליתם כי יורד גשם זלעפות בחוץ, כל שעליכם לעשות הוא לשלוף את המכשיר הנייד ולהוריד את התריסים החשמליים בלחיצת כפתור.
  • מערכות תאורה – מבין המערכות החשובות הנמצאות בכל בית. באמצעות חשמל חכם ניתן לשלוט בכיבוי וההדלקה של האורות: כיבוי אוטומטי ברגע שכל הדיירים יוצאים מהבית, כיבוי מתוזמן בשבתות וימי חג לאנשים מסורתיים והדלקה אוטומטית בעת הכניסה למבנה, כך שהדייר לא ייכנס לבית חשוך. באמצעות תזמון חכם ניתן לחסוך הוצאות רבות על החשמל.
  • הפעלת מערכות שמע – רוצים לשמוע מוזיקה באמצע היום, אך נמצאים באמצע הבישולים בקצה השני של הבית? באמצעות המכשיר הסלולרי הנייד תוכלו להדליק את מערכת הסטריאו וליהנות ממוזיקה טובה בזמן הכנת העוף.

הומיטק – החשמל בדרך אליכם

חברת הומיטק היא חברה המשווקת מוצרים חשמליים חכמים ללקוחותיה. מבין המוצרים ניתן לרכוש מערכת חשמל חכם לשליטה על החשמל הכללי בבית. מעבר לכך, כאן ניתן למצוא מוצרים שונים לבית החכם הכוללים תריסים חשמליים הניתנים לשליטה מרחוק, שקעים חכמים המתאימים לכל מוצר חשמלי, מתגים לשליטה על אורות הבית, שלט אלחוטי למוצרים כמו טלוויזיה או חיישנים המזהים שינויים בתאורה ובמזג האוויר ופועלים בהתאם (הדלקת מנורה או מיזוג אוויר).

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email