ניסיון7

מפסק אלחוטי

מפסק אלחוטי 

הדלקה וכיבוי אורות מרחוק אינם מדע בדיוני, ובזכות מפסק אלחוטי משוכלל ניתן לשלוט בקלות באורות הבית. הטכנולוגיה המתקדמת אינה משאירה אותנו מאחור כשמדובר בניהול הבית הפרטי שלנו. יותר ויותר אנשים הופכים את הבית שלהם לבית חכם ונהנים ממגוון היתרונות שיש לו להציע. השליטה האלחוטית במתגים של הבית מאפשרת לחסוך בזמן יקר ולשכוח מהצורך להדליק ולכבות את המתג באופן ידני, וכך להינות מנוחות ואיכות חיים בבית.

איך בוחרים מפסק אלחוטי לבית החכם

החלטתם לשדרג את הבית ולהכניס אליו את טכנולוגיית של המפסק האלחוטי אשר נשלט משלט או מהסמארטפון או מהטאבלט? אלה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מפסק אלחוטי:

  • לרכוש מחברה מוכרת – רכישת המפסק האלחוטי אינה דבר של מה בכך. קיימים חובבנים רבים המציעים מפסקים זולים ובלתי איכותיים שעלולים לצאת מכלל פעולה במהירות. משום כך, חשוב לרכוש מפסקים אלחוטיים מחברה אמינה ומוכרת המעניקה אחריות על מוצריה אשר קיבלו את אישור מכון התקנים ומשרד התקשורת.
  • לרכוש מפסקים איכותיים – מפסקים זולים אמנם מפתים, אך אתם עלולים לשלם עליהם הרבה יותר כשתגלו שהם מתקלקלים מהר והתקלות הרבות לא מפסיקות להופיע. מוטב להשקיע ולרכוש מפסקים טובים יותר אשר משמשים
  • לנסות תחילה בעצמכם – הדרך הטובה ביותר לדעת אם המפסק באמת מתאים לכם, הוא לנסות אותו תחילה. ניתן להזמין מתג אחד להתרשמות ובחינה של המוצר ולהתקין אותו במקום המפסק הקיים בטרם תרכשו פיתרון מערכתי לכל הבית.
  • מראה יוקרתי – במידה והשקעתם בפיתרון חכם כלשהו, חשוב להבין מה הערכים המוספים שאתם מקבלים ברכישת מערכת מפסקים שכזו. אחד הדברים החשובים הוא העיצוב והמראה של המתג שמשדרג את הבית באופן משמעותי.
  • ללכת על פיתרון פשוט וקל – קיימות חברות רבות אשר מציעות מפסקים אלחוטיים בעלי טכנולוגייה ותפקוד שאינו עובד על בסיס עיקרון החשמל ומותנה בתקינות של התקשורת והאינטרנט האלחוטי בבית. וודאו שתפקוד הפיתרון אותו בדקתם אינו תלוי בתשתית כלשהי ושהתקנתו פשוטה וקלה בדומה למפסקי החשמל הרגילים.

הומיטק – מפסקים בדוקים ללא פשרות

מפסק אלחוטי כדאי לקנות בחברת הומיטק המספקת שירות אמין ומפסקים איכותיים העומדים בפני כל תקני הבטיחות. הצוות של החברה ישמח להעניק לכם ייעוץ וליווי אודות המפסקים והתקנתם ולסייע לכם בבחירת המפסק המעוצב המתאים לכם. המפסקים האלחוטיים של החברה בעלי טכנולוגיה ייחודית כאשר הם מותקנים על בסיס החשמל הרגיל באופן זהה למפסקים הרגילים ובעלי עיצוב מרהיב הכולל גימור זכוכית בטכנולוגיית טאצ'. מעבר לכך, כאן תוכלו למצוא מוצרים חכמים נוספים אשר יעזרו לכם להפוך את הבית לחכם יותר החל משליטה על המזגן, טלוייזיה, אודיו ועד לתאורה, תריסים,מערכת אבטחה חכמה להגנה מושלמת על ביתכם כולל מצלמות, שקעים וכדומה.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email