אינטגרציה למזגני תדיראן מיני מרכזי

תיאור כללי

ברוכים הבאים לעולם הבית החכם של שנת 2023 בו האתגר הטכנולוגי הוא לספק ללקוח אפליקציה אחת אשר תשלוט ותבקר בכל הבית שלו ללא צורך בריבוי יישומים ואפליקציות וללא צורך בציוד קצה מיותר. הפיתרון מצוי באינטגרציה ותאימות באמצעות תוכנה המאפשרת למגוון רחב של מוצרים להתחבר ולהתממשק לאפליקציה אחת. המטרה היא לשלוט בכמה שיותר אלמנטים כגון תאורה, תריסים, חימום תת רצפתי, חימום מים, מיזוג אויר, מערכות אזעקה ועוד.

 למערכות שלנו יכולת לממשק את מזגני תדיראן מסוג מיני מרכזי אל תוך אפליקציית הבית החכם ולתכלל את השליטה במערכות המיזוג מסוג זה יחד עם שאר ההתקנים והאלמנטים בבית. האינטגרציה למזגני תדיראן מיני מרכזי מתבצעת ללא ציוד קצה כלשהו אלא באמצעות תוכנה והגדרות שנעשות ביום ההתקנה של מערכת הבית החכם. כלומר המשתמש אינו מחוייב לרכוש ציוד שיתווך את מערכת המיזוג לאפליקציית הבית החכם.

אם נרחיב על האופן בו המשתמש שולט על מערכת המיזוג מסוג תדיראן נבין כי השליטה מתבצעת בצורה המוחלטת והטובה ביותר הכוללת קבלת דיווח מלא על מצבו של המזגן האם דולק או כבוי. כמו כן, ניתן לשלוט על הטמפרטורות במזגן, מצבי אוורור, עוצמות וכדומה. על כן, בתהליך של בנייה או שיפוץ בית בו יש לבחור מערכת מיזוג מסוג מיני מרכזי יש לתת קדימות ויתרון למזגני תדיראן במידה ותבחרו במערכת בית חכם הומיטק.

כמו כן, ניתן לבצע תזמונים חכמים ואטומציות בהם המזגן של תדיראן יפעל עבורכם בצורה חכמה ויעילה, יבצע הפעלות חכמות בהגדרת שעון שבת, יסגר בהפעלת תרחיש חכם לכיבוי כל הבית, ידלק כשאנחנו נכנסים הבייתה ועוד תרחישים חכמים הניתנים להגדרת המשתמש בצורה פשוטה וקלה ללא צורך בידע מוקדם.

יש לזכור כי חיבור מזגני תדיראן לאפליקציית הומיטק Homeetec מתקיים אך ורק עבור מזגנים מיני מרכזיים, לא כולל מזגנים עילאיים ולא כולל מזגני VRF. מזגנים מסוג זה של תדיראן או מזגנים של חברה אחרת ניתן לחבר באמצעות ציוד קצה כגון מגע יבש או בקרIR  אינפרא. לפרטים נוספים תוכלו לפנות לנציגי הומיטק שיתנו לכם את המענה המקצועי ביותר.

החיבור בין מזגני תדיראן TADIRAN לבין אפליקציית הומיטק HOMEETEC מתבצעת באמצעות רכיב WIFI הנקרא TADIRAN IOT. לצורך קבלת הרכיב יש לפנות לשירות הלקוחות של תדיראן. חיבור הרכיב ליחידת הבקרה של המזגן מתבצע על ידי איש המיזוג ולאחר מכן טכנאי הומיטק יחבר את השליטה על מיזוג האויר לתוך האפליקציה של הבית חכם אשר תעניק לכם שליטה על כל שאר מערכות החשמל בבית כגון: תאורה, תריסים, דוד, תנורים, אזעקה וכדומה.