רגש רדאר זיהוי נפילה אנושי

הגנה על קשישים ופגיעים במתקני טיפול באמצעות טכנולוגיית זיהוי נפילה חכמה המופעלת על ידי מכ"ם

חיישן נפילה FS-mmW mmWave של הומיטק  בטכנולוגיית 60GHz מילימטר גל (mmWave),  שטכנולוגיית mmWave מסוגלת לקבוע את טווח המרחק, מהירות וזווית הגעת הנפילה של האנשים, חיישן נפילה FS-mmWave mmWave מגיע עם דיוק ומהירות גבוהים יותר בעת זיהוי תנועות הנפילה.

טכנולוגיית MmWave מופעלת על ידי אלגוריתם זיהוי נוכחות מבוסס מכ"ם המתקדם שלה, שיכול לזהות במדויק תנועה אנושית, וללכוד אפילו תנועות אנושיות עדינות. חיישן הנפילה FS-mmW mmWave של הומיטק  מספק גם איכות גבוהה בסביבה פנימית מאתגרת, כולל בחושך. יתר על כן, הוא משופר עם רגישות  לחיות מחמד.

חיישן זה מתאים לסוגים שונים של אנשים, כגון קשישים או נכים. מיקומים מומלצים להתקנה כוללים בתי אבות, בתי חולים, בתים או אזורי מתקנים קהילתיים. ניתן להתקין את חיישן הנפילה FS-mmW mmWave של הומיטק בפינות של כל מקום שמבקרים בו לעתים קרובות, כגון חדר אמבטיה, חדר שינה, מטבחים או אזורים רבים שבהם אנשים עלולים ליפול בקלות, ולכן ניתן להבטיח סיוע בתאונות של יקיריהם בתזמון המוקדם ביותר האפשרי.

חיישני זיהוי נפילה

חיישן זיהוי הנפילה של  הוא מכשיר זיהוי נפילה חכם ואוטומטי. הוא סורק חדר באמצעות טכנולוגיית מכ"ם מתקדמת, ומתקשר אוטומטית לאיש הקשר המיועד לשעת חירום במקרה של נפילה. המכשיר קל להתקנה, פשוט לשימוש, אינו דורש פריטים לבישים, ויבצע שיחות בעצמו ללא צורך בהפעלת משתמש. המכשיר נטול מצלמה, מה שאומר שהוא בטוח לשימוש בחדרי אמבטיה וחדרי שינה מבלי לפגוע בפרטיות.