חשמל חכם לחווית מגורים משודרגת וחסכונית

חשמל חכם אלחוטי לחוויית מגורים משודרגת וחסכונית

חשמל חכם אלחוטי למעשה מוגדר בתור מערכת אשר מעניקה לנו את האפשרות לשלוט על התאורה, מיזוג האוויר, מערכות האבטחה, דוד חשמלי ובעצם כל אביזר חשמלי אחד בבית. השליטה על המכשירים השונים מתבצעת לרוב על ידי בקרים, שקעים ומפסקים חכמים. הם למעשה מקושרים לאפליקציה נוחה לתפעול וידידותית למשתמש. אותה ניתן להפעיל ממכשירי הטלפון הנייד מכל מקום ובכל זמן. כך שאתם כעת יכולים ליהנות מבית אשר מקשיב לכל פקודה שלכם. תוכלו לקרר את הבית לפני שאתם מגיעים, לחמם את המים בדוד למקלחת, או לכבות את כל האורות אחרי שיצאתם מהדלת.

נוחות חיים לצד חיסכון והתייעלות בחשמל

לאחר מעבר אל חשמל חכם אלחוטי יהיה קשה מאוד להבין איך הצלחנו לחיות את החיים שלנו בלעדיו. בדיוק כמו הופעת החשמל בבתים, הצנרת הפנימית והטלפונים הניידים. כל אחד מאתנו לא יכול לדמיין את החיים ללא נוכחות של הדברים הבסיסיים הללו, וכעת גם הבית החכם מצטרף לרשימה. מחקרים שונים הראו כי בתים בהם מותקנת מערכת של חשמל חכם אלחוטי מראים ירידה בצריכת החשמל החודשית שלהם. אין זה מפתיעה. פעמים רבות אנשים שוכחים את האור דולק, או את המזגן פועל ובסוף החודש נאלצים לשלם על כך ביוקר. מערכת בית חכם מאפשרת לכם לכבות מכשירים שלא נמצאים בשימוש היישר מהטלפון הנייד שלכם, גם אם אתם לא נמצאים בבית ברגע הנתון.

שליטה נוחה על כל מכשיר חשמלי

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר במערכת חשמל חכם אלחוטי היא העובדה כי השליטה היא בידיים שלכם, יותר מכך, השליטה כיום היא כל כך נוח ופשוטה כך שכל אחד יכול לעשות את זה. ניתן יהיה להפעיל או לכבות את המכשירים החשמליים בבית מבלי ההכרח בלמצוא את השלט של כל מכשיר. והדבר המשמעותי מכל, ניתן יהיה לכבות את האור אחרי שכבר נשכבנו במיטה בלי לקום. חברת הומיטק מאמינים כי לכל אחד מאתנו מגיעים חיים נוחים ואיכותיים יותר. חשמל חכם אלחוטי הוא אחת הדרכים הטובות והיעילות ביותר להשיג את המטרה הזו, לאפשר לנו לחיות ביתר נוחות ואף לחסוך בהוצאות החשמל שלנו תוך כדי. 

למעבר למגוון מוצרי הבית החכם – לחץ כאן

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email