מערכת מפסקי החשמל של הומיטק מזכוכית קריסטל בטכנולוגית אלחוט ללא צורך בתשתית חשמל כלשהי לבית חדש וקיים.

מתגים לחשמל

המתגים מוכרים לנו מהשימוש היום יומי בחשמל הביתי וקיימים עבור תאורה, תריסים, דוד, תנור ושאר פתרונות אחרים. אותם מתגים פזורים ברחבי הבית, החל מהכניסה המרשימה ועד לאלה שבחדר השינה ומשמשים אותנו בכל רגע כאשר אנו שוהים בבית. יחד עם זאת, אותם מתגים סטנדרטיים פוגעים בעיצוב ובמראה הכללי של הבית ואינם ממלאים תפקידים חשובים מבחינת יעילות, בטיחות, מניעת קצר חשמלי, חווית השימוש והנראות החדשנית הנשארת לאורך זמן.

למעבר למוצרים לחצו כאן

מדוע כדאי להתקין מתגים מעוצבים בטכנולוגיית טאצ'

חושבים להכניס מתג חשמלי מעוצב לבית? רוצים לעבור להתקדם לטכנולוגייה המתקדמת של הפעלה בטאצ'? רוצים להינות מאיכות ובטיחות מקסימלית? אלה כמה סיבות טובות לעשות זאת:

  • לשמור על נראות חדשנית – המתג החשמלי הסטנדרטי עשוי פלסטיק, אינו שומר על מראהו לאורך זמן כך שהוא מתכלה והופך לצהבהב ובעל מראה גס אשר פוגע בעיצוב והנראות הכללית של הבית. לעומת זאת, המתג החדשני עשוי זכוכית קריסטל שומר על ברק וחדשנות ללא תלות בזמן ובעל מראה עיצובי יוקרתי שהופך על פינה בבית ליפה יותר. 
  • להינות מפיתרון יוקרתי בכל נקודה בבית – המתגים המשוכללים והמעוצבים אינם מתאימים רק לכיבוי והדלקה של האורות בחדרים, אלא גם להדלקת הדוד החשמלי, התנור, פעמון הדלת או לתריסים. כמו כן, ניתן להשיג אותם בסוגים שונים – כעמעמים, מפסקים רגילים לכל דבר או צלבים.
  • למנוע קצר חשמלי – המתג החשמלי הפשוט אינו חסין בפני מים, ולכן נגיעה בו בידיים רטובות עלולה לגרום להתחשמלות. לעומת זאת, המתג המעוצב והמשוכלל, הוא מתג האטום בפני מים וניתן להפעלה באמצעות מגע רטוב ומשום כך נחשב לבטיחותי יותר.
  • למנוע דליקות – לא אחת אנו שומעים על שריפה שפרצה בבית עקב קצר חשמלי או מתג חשמלי שנשרף. המתג המתקדם עשוי זכוכית קריסטל, שלא כמו המתג הרגיל העשוי פלסטיק שאינו מונע דליקות במקרה של שרפה.
  • להינות מטכנולוגיית טאצ' – בדומה למכשיר הסלולרי שברשותכם אשר אותו אתם יכולים להפעיל בעזרת מגע האצבעות, גם את המתגים החשמליים ניתן להפעיל בעזרת טכנולוגיית טאצ'. המפסקים בעלי מהירות תגובה למגע של 100 מילי שנייה.

פתרונות משוכללים אצל הומיטק

אם תמיד חלמתם על בית מודרני ומעוצב כמו בסרטים, תוכלו להתנסות באחד או יותר מהמוצרים של הומיטק. בחברה תוכלו למצוא מפסקי חשמל באיכות גבוהה המתאימים לפונקציות השונות בבית כמו תאורה, תריסים, דוד. תנור, פעמון, לחצן מדרגות וכדומה. המפסקים עשויים בהשראה ועיצוב של טכנולוגיית טאצ' ומותאמים לחשמל הרגיל שבבית 220V, אך ניתן גם לקבלם עבור מגע יבש או מתח נמוך 12/24V. לצד זאת, ניתן למצוא שקעי חשמל, תקשורת ומולטימדיה איכותיים ומעוצבים לפי בחירתכם. בהומיטק תוכלו להינות משירות מקצועי של הצוות ותקבלו יחס אדיב ואישי שיעזור לכם לבצע בחירה חכמה. נציגי החברה ישמחו ללוות אתכם בכל התהליך של בחירת המוצרים שאתם זקוקים להם, תוך מתן המלצות מועילות, והתקנת המוצרים בביתכם.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email